Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi zsebpénzt kapsz?

Mennyi zsebpénzt kapsz?

Figyelt kérdés
Havonta mennyi? Nyáron/Suliidőben? kort és nemet is írjatok légyszi!
2011. aug. 23. 09:19
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
hát én havonta 5000et kaptam, plusz ha még kellett pénz kértem. még itthon lakok de dolgozok így nem kérek pénzt, sőt én adok bele a háztartásba egy keveset.
2011. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
73%
9:27-es vagyok amúgy ezzel spórolni akarnak a szüleid?nem értem miért adnak ilyen keveset vagy nem keresnek jól és félnek hogy nélkülöznötök kell?
2011. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
igen, elvileg ez a kifogás, hogy nélkülözni kell. 65-70e jut 1 főre, + anyának megy a családi pótlék, 30-40e forint. Talán túl sokat költünk kajára. Elmehettem volna, dolgozni a nyáron, de nincs senki ismerős, egy mekibe meg nem fogom lehajtani magam, mert a nyár a pihenésre való.
2011. aug. 23. 09:44
 24/54 anonim ***** válasza:
68%
A hozzáállásod azért hagy kívánnivalót maga után
2011. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
68%

jaa, akkor ne sajnáltasd itt magad, menj dolgozni, aztán majd lesz pénzed!!!

tudtad, hogy Magyarországon hány család éhezik????

nekik kenyérre nem futja, nemhogy chipsre meg fagyra....

gondolkozz el ezen, aztán 18 évesen nőj fel a feladathoz

2011. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
89%
Én igazából soha nemkaptam zsebpénzt, de ha kellett mindig adtak amennyi kell szóval nem siránkozhatok. Utóbbi időben összéb kellett szorítani a nadrágszíjat de azért így is volt pénzem. De olyan is volt már hogy össze bizniszeltem magamnak egy keveset.
2011. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
79%

09:48 vagyok

17/F

2011. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
74%

Általános iskolában kaptam hetente egy 100-ast, minden pénteken!

Középiskolában a családi pótlék azaz 12200 forint volt a zsebpénzem de abból vettem a bérletem úgyhogy kb 8 ezer maradt!

Most főiskolára járok, apukám ad egy 10-est, anyukám is egy 10-est és a nagymamám egy 5-öst! 25 ezer forintot osztok be, szintén ebből veszem a bérletem, a gyógyszerem!

Viszonylag könnyen be tudom osztani ezt az összeget!

20/L

Bp.

2011. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
74%

9:51 vagyok

Ja, és a keresztanyukám születésem óta minden születésnapomkor utalt nekem 10 ezer forintot egy bankszámlára amit 18 éves koromban megkaptam!

Szerintem ez is egy jó ötlet!

2011. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
most írtam, hogy nem hajtom le magam nyáron, inkább megpróbálok jól teljesíteni a suliban, aztán majd 2 év múlva dolgozom. Arról nem tehetek, hogy a szüleim nem jól osszák be a pénzt. szerintem akkor sem normális, hogy egész nyáron 2-szer jutok el a fagyizóig, nem voltam bulizni sehol, stb.. Itt valaki írta, hogy kap külön fodrászra, én arra se, sőt azt mondják, hogy minek megyek, fölösleges. alig van ruhám, azt ebből a kis zsebpénzből veszem.Szerintem 18 évesen nem normális, főleg, hogy úgy érzem elég nagy diszkrimináció van itt a gyerekek között.Egyébként a nővérem 3évvel idősebb nálam, nem hiszem, hogy annyival több kéne neki.Ha már itt tartunk, ő 18 évesen nyáron 10ezret kapot, én meg 0. persze ha kell neki valamire, mindig kap rá.Neki vették a telefont, én 1 évig gyűjtögettem rá. és pesten lakunk, ha ez számít valamit, mert volt aki írta, hogy a nővére pesten jár suliba, és azért kell neki több, bár nem hiszem, hogy sokat számít. Na mind1, köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. aug. 23. 09:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!