Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted van olyan, aki...

Szerinted van olyan, aki bevallaná, hogy úgy áll oltár elé, hogy "nekem ez jutott"?

Figyelt kérdés
a kérdés lényege, hogy ezt felvállalná bárki?
2011. aug. 20. 10:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hat, o onmaga elott igenis felvallalta, meg elottem is, de ennyi, nemhinnem, hogy a baratja tudna, hogy hogyan erez, azt meg vegkepp nem gondolom, hogy az oltar elott igy kimondana. Mi szoktunk pasikrol beszelgetni, es irigykedve hallgat, mikor a kis kavarasaimrol meselek, es szokta mondani, hogy sajnalja, hogy "o mar nem fiatal", (egy evvel fiatalabb nalam), azaz, hogy o mar nem engedheti meg maganak, hogy szabadon ismerkedjen, es esetleg jobbat talaljon. Szoval nem hiszem, hogy megtenne, hogy felrelep. De ha neki igy jo, nekem is, en mar mondtam neki, hogy ennek semmi ertelme, ah most igy erez 22 evesen, gondoljon bele, mi lesz 10- 20- 30 ev mulva... Szomoru, de igaz.
2011. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nekem ezt mondaná a párom, akkor elhajtanám a p...ba, szó nem lehetne semmilyen esküvőről.

Részemről meg azért mentem hozzá, mert Ő AZ AZ EMBER, akivel le tudok és akarok élni egy életet.


Ha te meg képes vagy így férjhez menni, akkor tényleg nem is érdemelsz jobbat, és még össze is teheted a két kezed, hogy egyáltalán kellesz valakinek.

Aztán három év múlva ne sírjál, hogy itthagyott az a r... sz... sz..k... állat, kisgyerekkel, stb, egy hájas se.ggű, ápolatlan tehénért, és el nem tudod képzelni, mit lát benne...

Ugyanis mindenkinek szüksége van a szerelemre, és bármelyik nő meg tudja majd adni a férjednek azt, hogy teljes szívéből szereti.


Szóval most jön a kérdés: miből gondolod, hogy a leendő házastársadnak is csak ennyi jut, és neki se jön soha egy olyan, aki meg tudja adni, amire vágyik. Mondjuk a szerelmet, ragaszkodást, odaadást, hogy ő a világ közepe, csak ő és senki más...

2011. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

"a szerelmet, ragaszkodást, odaadást, hogy ő a világ közepe, csak ő és senki más..."


én mindezt megadom neki.

pont, hogy el is van kényelmesedve.

nálunk ő a főnök én meg a pincsi

2011. aug. 20. 12:49
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha te ezzel beéred, nem is érdemelsz jobbat. Bocs.
2011. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Most nem mondod komolyan hogy egy olyat faszt választottál aki "nem jön be" és még köcsög is?

Ha már itt tartasz miért nem olyat választasz aki "nem jön be" de legalább szeret téged és a tenyerén hordoz?



Én 29 N vagyok de máig sem járok senkivel. nem akarok azért házasodni "mert nincs jobb"...de igenis van jobb!

2011. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Legfeljebb nyitott kapcsolatot vállalnék valakivel, akinek szintén tartalék vagyok, biztonsági játékként.
2011. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kérdező szánalmas vagy


13:22-es leírta a tuttit.

2011. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Az alapból nem árt, ha a házasulandók nem a szerelem első rózsaszín ködében állnak az anyakönyvvezető elé, de azért ebben a "nekem ez jutott"-ban jó adag lenézés van a párod felé, és szerintem ennél mindenki többet érdemel... te is, ő is.
2011. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
mindezeket én is tudom.
2011. aug. 22. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!