Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted van olyan, aki...

Szerinted van olyan, aki bevallaná, hogy úgy áll oltár elé, hogy "nekem ez jutott"?

Figyelt kérdés
a kérdés lényege, hogy ezt felvállalná bárki?
2011. aug. 20. 10:19
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

"Nagyon tudom sajnali azokat az embereket akikre ugy tekintenek, hogy naluk nem volt jobb, es csak azert valasztottak oket."


ennek oka, maga a másik fél. nem az, aki választotta.

2011. aug. 20. 10:57
 12/29 tbenyo válasza:
54%

"ennek oka, maga a másik fél. nem az, aki választotta."

Nem igaz mindketten hibásak vagytok! A férfi azért mert veszi észre, hogy valami nem stimmel te. A nő meg azért mert hülye és olyannak akar egész életében élni akit nem szeret. Ha most nem szeretitek egymást mi lesz a házasság után? Megölitek egymást és ti is a híradóba kerültök?

2011. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Mirol beszelsz kerdezo?

Igenis az a hibas aki valasztotta, mert az sem kizart egyeltalan, hogy a valasztottakkal a valasztok nem voltak oszintek! Es nem tudhatjak mit gondol a masik.

Ez meg egy hatalmas kibaxas.


26L

2011. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

utolsó előtti:

a nekem ez jutott, nem jelenti azt, hogy nem szeretik egymást


utolsó: azt sem jelenti, hogy nem őszinték egymással

2011. aug. 20. 11:06
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy van- e olyan, aki ezt bevallana, de olyan biztos van, aki igy all hozza a dolgokhoz, pl legjobb baratnom. Mar hosszu evek ota egyutt vannak, a pasi szerintem odaig meg vissza van a csajert, holt feltekeny mindenkire, a baratnom meg mar ugy van vele, hogy ennyi evet nem tud a kukaba dobni, meg mar nem tudna elolrol kezdeni senkivel a nullarol. En sohasem tudnek igy elni... nincs is senkim 18 eves korom ota nehany futokapcsolatot leszamitva.

23/N

2011. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

konkrétan:

valaki szereti a párját, nem tudja elképzelni az életet sem nélküle, viszont a párjának van rossz tulajdonsága, amitől boldogtalan az illető, amit őszintén elmondott a párjának, de semmi nem változik.

2011. aug. 20. 11:08
 17/29 tbenyo válasza:
Hát kérdező csak akkor menj hozzá ha tényleg nagyon szereted. De inkább keresgélj még nem szabad megelégedni. Biztos van valahol még ennél is jobb akit mégjobban szeretni fogsz.
2011. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

11:07 pontosan vmi ilyesmire gondoltam, mint a bnőd.el


és úgy látom ezt nem vállalják fel az emberek.

néha még maguk előtt sem.


mivel mindenki a tökéletességre hajt, pont ezért nem vált senki.

hogy legalább a látszat meglegyen.

és így képes az ember vegetálni a saját életében.


különös.

2011. aug. 20. 11:11
 19/29 A kérdező kommentje:

keresgéléshez szakítani kellene, amit nem akarok.

amúgy meg nem merek.

2011. aug. 20. 11:17
 20/29 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten ez is tükrözi az illető önbecsülését és igényszintjét, ha olyan alapon él valakivel, hogy nem jutott jobb. Szánalmas.
2011. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!