Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez baj? Apafejről jutott...

Most ez baj? Apafejről jutott eszembe

Figyelt kérdés

Nekem is van 1 fiam aki nemsokára 4 éves lesz. Most néztem az apafejet és a csávó (szinte magamat látom benne) levitte a gyereket a kocsmába. Én is szoktam néha oda vinni meg elviszem ide-oda (amugy is szeretik mindenhol). Van feleségem de ő nem szól érte. Mások meg hogy milyen dolog ez. Lehet hogy nem haverra van szüksége hanem apára de én mind a kettő szeretnék lenni. amikor kell tudok komoly és határozott lenni de inkább laza vagyok és szórakozok vele. van akinek tetszik de egy páran szólnak érte. Szerintetek normális?

30F


2011. júl. 24. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Normális, de kocsmába 4 éves gyereket ne vigyél. Füstös tele alkoholistával. Nem neki való.
2011. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Ne is haragudj, de te sem vagy normális hogy kocsmába viszed a gyereket, meg a párod sem, hogy nem szól érte...

Szerinted jó az a gyereknek, hogy azt látja, isznak az emberek, meg füstölnek, stb???

2011. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Engem is elvitt néha apukám kocsmába, vett nekem egy jégkrémet amíg ő megivott egy sört, és nem lett tőle semmi bajom. :D 22 L
2011. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
kisebb koromban én is elmentem apukámmal/nagypapámmal kocsmázni :D amíg ők ittak egy sört addig én ittam egy baracklevet meg ettem egy csomag ropit,nekem sem lett tőle semmi bajom,nem lettem alkesz.
2011. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nem baj ha haverja vagy jobb lesz az apa fia kapcsolat
2011. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

ma 20:41

Azt leszámítva, hogy láncdohányos vagy és a reggeleidet egy Beregi rundóval indítod meg?:D

2011. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem se vidd kocsmába a gyereket,az nem neki való,vidd inkább a játszótérre vagy a parkba,kirándulni.Játsszál vele sokat,focizzatok,sokat nevessetek együtt.Hidd el így biztos,hogy a "haverod"lesz.
2011. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Néha mikor apámmal voltam, beugrottunk egy ivóba, ő bedobott egy felest/kávét, én pedig ittam egy almalevet. Nem mintha apám életében bármikor eljárt volna kocsmázni, ezek általában akkor történtek, mikor valahonnan hazafelé jöttünk és útbaesett 10 percre.. Nem lett tőle semmi bajom. Soha nem dohányoztam és ritkán iszom alkoholt.

És hozzátenném, nem minden kocsma a lecsúszott züllött alkoholistáknak szól, meg azok úgyis inkább este térnek be ilyen helyekre.

27N

2011. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezzel nem azt mondtam, hogy a kocsmázás legyen közös program a gyerekkel, de ha mondjuk játszótérről hazafele beugranak, nem dől össze a világ.

27N

2011. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy szokott lenni hogy amikor unatkozunk vagy valami van akkor néha bemegyünk. Nem olyan füstös hely ahol látni se lehet semmit. meg oda inkább csak törzsvendégek járnak, mindenki ismeri egymást. olyan nagyon részegek hétvégenként vannak amikor buli van. amúgy nagyon sok mindent csinálunk együtt
2011. júl. 24. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!