Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez baj? Apafejről jutott...

Most ez baj? Apafejről jutott eszembe

Figyelt kérdés

Nekem is van 1 fiam aki nemsokára 4 éves lesz. Most néztem az apafejet és a csávó (szinte magamat látom benne) levitte a gyereket a kocsmába. Én is szoktam néha oda vinni meg elviszem ide-oda (amugy is szeretik mindenhol). Van feleségem de ő nem szól érte. Mások meg hogy milyen dolog ez. Lehet hogy nem haverra van szüksége hanem apára de én mind a kettő szeretnék lenni. amikor kell tudok komoly és határozott lenni de inkább laza vagyok és szórakozok vele. van akinek tetszik de egy páran szólnak érte. Szerintetek normális?

30F


2011. júl. 24. 20:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

ma 20:49 szépen jellemezted magad.

Én is voltam kocsmában üdítőt ittam és fagyit ettem amíg megivott apu 1 sört.Érdekes módon még most 20 évesen sem cigizek nem is iszok rendszeresen leérettségiztem és dolgozok.

Nagyon nem mindegy ,hogy milyen kocsma az a kocsma mert vagy a büdös füstös alkeszokkal teli pöcegödör és az a hely ahol inkább pub mint kocsma mert bent nem dogányzó igen jól kialakított hely képekben:

[link] ellenben [link]

2011. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért a második inkább Pub, mint kocsma itthon.
2011. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ma 21:11

Szoktam inni, méghozzá buliban meg néha hét közben 1-2 sört. Sikeresen leérettségiztem 4-es átlaggal, ha minden jól megy egy félév múlva mérnök leszek. A poén kedvéért írtam rólad egy fiktív jellemzést, engem pedig apám nem vitt kis koromban kocsmába. Aki ilyet tesz, azt én nem tekintem apának.

2011. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem tök aranyosnak tűnik,hogy viszed magaddal a kis fiadat.Örülnék neki ha egyszer az én párom is ilyen apuka lenne.Szerintem egyáltalán nem gáz.Legalább törődsz vele.
2011. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kocsmába nem engedném a gyerekem! Nem kisgyereknek való hely! Ha unatkoztok üljetek be egy cukrászdába, egyetek egy fagyit, sütit, üdítőzzetek. Az egy jó kis közös program.
2011. júl. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

sztem a kocsma nem a megfelelő szó arra ahova viszi a kérdező a gyereket


túl pejoratívan hangzik

lehet h nem olyan vészes hely mint amilyennek itt sokan elképzelik

2011. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Miért nem bordélyházba viszed a gyereket?

Kocsmába járni ráér felnőttként is, viszont most cukrászda, játszótér inkább megfelelő neki.

Egyébként szánalom, remélem te is tudod, hogy amikor kocsmába viszed a gyereket, az nem azért csinálod mert ő olyan baromira élvezi az ott töltött időt, de így könnyebb a lelkednek, mert "foglalkozol" vele. Ha igazán foglalkoznál vele, a közelébe sem vinnéd ilyen helyeknek.

2011. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!