Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted van olyan, aki...

Szerinted van olyan, aki bevallaná, hogy úgy áll oltár elé, hogy "nekem ez jutott"?

Figyelt kérdés
a kérdés lényege, hogy ezt felvállalná bárki?
2011. aug. 20. 10:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Ilyet szerintem még magának se szívesen vall be az ember. Nagyon rossz lehet...
2011. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az egy nagy marha, aki úgy áll az oltár elé, hogy neki csak ez jutott!

Az külön megérdemli a sorsát!

2011. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Úgy érted, hogy ilyen érzés van benne, vagy hogy ezt az oltár előtt ki is mondja?
2011. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Van ilyen ember és csak sajnálni tudom. Nem csak őt, hanem azt is akihez hozzámegy, hiszen lehet, hogy ő meg nagy szerelemben várja, hogy elkezdődjön közös életük és arról fogalma sincsen, hogy ő csak egy végső megoldás.

Anno a volt biosz tanárom az esküvője előtt egy héttel mondta, hogy "jobb úgysem lesz..."

Azóta nézegetem wiwen, hogy már közös gyerekük van meg minden és gondolkodom, hogy vajon szerencsétlen pasi (aki egyébként nagyon rendes ember) tudja-e, hogy a felesége hogyan is áll őhozzá...

2011. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Én több párt is ismerek, akik így élnek együtt, mindenhol van több gyerek is. Én sosem szeretném átélni, de az élet nem mindig rózsaszín habossütemény.
2011. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ez jutott... Ilyen az élet.
2011. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 tbenyo válasza:
67%
Nehogy így megházasodj! Ha hozzámész lehet, hogy pár évig boldog leszel, de utána tuti nem. Inkább keressél másik párt ha kell éveken át. De ne kösd össze az életedet egy olyannak akit nem is szeretsz!
2011. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem értem ennek mi értelme lenne. Az ilyenek hülyék. Nincs olyan hogy ez jutott, mert az jut amit választ, ha jobbat keres akkor jobbat is talál majd.
2011. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

amiért így alakulnak a dolgok, az egyetlen dolog miatt van, hogy: jobb, mint egyedül.

és ki tudja, lehet a másik fél is ezt érzi (pl.fentebb említett biosztanár párja esetében)

2011. aug. 20. 10:50
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

10:40: Miert itelted igy el magad? Miert nem keresgeltel tovabb?

Nemcsak a te eleted rontod el, hanem a masiket is.


A biosz tanaros story-ra: Te hol hallottad a tanarnod mondani ezt? Csak nem volt annyira hulye hogy valahol kozossegben?


Amugy nekem egy kolleganom meselte, hogy egy baratnoje ferjhez ment, hogy legyen ferjhez menve. Azelott a szerelme elhagyta. A masikhoz meg ferjhez ment, hogy legyen meg a sajat lakasa meg stb. A sraccal meg ocsmanyul beszel. Hulye tyuk minden esetre....

Nagyon tudom sajnali azokat az embereket akikre ugy tekintenek, hogy naluk nem volt jobb, es csak azert valasztottak oket. Aljas szemely, aki ugy kiszur valakivel.


26L

2011. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!