Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire mindennaposak nálatok...

Mennyire mindennaposak nálatok a családi veszekedések?

Figyelt kérdés
Nálunk kiskorom óta ha nem is napi szinten, de hetente többször vannak balhék. Nem kis beszólásokra vagy piszkálódásra kell gondolni, hanem kiabálós, tányércsapkodós veszekedések. Már felnőtt vagyok, csak nemrég vesztettem el az első munkahelyemet és nem tudok még elköltözni. De már nem nagyon bírom idegileg. Folyton görcsöl a hasam az idegesség miatt.
2011. aug. 20. 09:51
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia! Megtudlak érteni, nekem is nagyon elegem van abból ami itthon megy. Tömören az nálunk a baj, hogy nagyim és anyu nem nagyon ( egyáltalán ) nem jönnek ki egymással.

Régebben óriási balhék voltak most már nagyim műtétje óta inkább csak kisebbek vannak de az is nagyon felkavaró tudd lenni.. Én ebbe nőttem fel és most már nem érdekel mi áron csak legyen ennek vége! Többnyire minden balhé után a válás szóba kerül. Régen nem így láttam és a szívem szakad meg, hogy ezt kell, hogy mondjam de talán tényleg az lenne a legjobb megoldás. Nekem is görcsöl a hasam. Nagyimnak igen kibírhatatlan természete van és nem csak anyát de engem is szokott szavakkal bántani épp úgy ahogyan apát is. Anya mindenáron menni akar de hitelt vettünk fel ezért az nagyon megterhelő lenne apának hogy fizesse. Egyáltalán nem tudom, hogy mitévő legyek. Már belefáradtam ebbe. Idegileg kész vagyok. Általában kitör egy balhé utána 1 héten belül lecsitulnak a kedélyek és minden rendbe jön, majd egy rosszindulatú beszólás vagy célzás miatt ami 2-3 havonta előfordul minden kezdődik előröl. Rám senki sem hallgat pedig biztos vagyok benne, hogy valamilyen úton módon meg lehetne beszélni és rendbe jönne minden. Idegileg kivagyok. Már nem tudom annyira tartani magamat mint ezelőtt. Folytonos gyomorgörcs, fejfájás kínoz és nem bírok enni semmit sem! 174 cm vagyok és most 63 kg. Tavaly annyira kibuktam, hogy 67 kg-ról 60 kg-ra fogytam a sok ideg miatt. Bár vége lenne ennek az egésznek!

15/L

2013. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!