Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám azzal zaklat, hogy...

Anyukám azzal zaklat, hogy miért nem hívom el hozzánk a barátnőimet. Én azért nem hívok hozzánk senkit, mert nálunk mindennaposak a veszekedések, és arra szerintem a barátnőim sem lennének kíváncsiak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Hívd el nyugodtan őket,mert:

-máshol is van veszekedés

-lehet anyukádék jobban "viselkednek",ha van ott valaki.

Ráadásul,ha megismerik a barátaidat jobban elengednek majd.

2010. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nálunk elég durva ahangulat is,mint a temetőben,meg mindenen veszekedés van szinte,inkább haverokkal megyünk strandra,stb
2010. júl. 14. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem is hivd el őket magatokhoz, és mond meg anyukádnak hogy akkor arra az időre probáljon egy kis rendet teremteni. Amugy meg mond el anyukádnak nyugodtan hogy mit gondolsz és főleg mit érzel ezzel kapcsolatban. sok sikert
2010. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsónak:köszönöm a tanácsot,elhívom őket majd
2010. júl. 14. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!