Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire mindennaposak nálatok...

Mennyire mindennaposak nálatok a családi veszekedések?

Figyelt kérdés
Nálunk kiskorom óta ha nem is napi szinten, de hetente többször vannak balhék. Nem kis beszólásokra vagy piszkálódásra kell gondolni, hanem kiabálós, tányércsapkodós veszekedések. Már felnőtt vagyok, csak nemrég vesztettem el az első munkahelyemet és nem tudok még elköltözni. De már nem nagyon bírom idegileg. Folyton görcsöl a hasam az idegesség miatt.
2011. aug. 20. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia!hát náluk is elég gyakoriak a balhék,sajnos nálunk az a gond,hogy folyton az egész család ül otthon,szülők,tesóm nem járak társaságba,nincs közös téma,aztán csak balhé van
2011. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amig a szuleil el nem valtak es egyutt eltunk az idegbeteg apammal, addig minden napos volt a veszekedes es a veres is sajnos. 5 eve elkoltozunk, anyamnak lett pasija, aki a kezet meg nem emelte ra, de remelem nem is fogja. Most kb 3 honaponta hallok veszekedest, de a mult miatt az is nagyon megvisel.


19/L

2011. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom a tányércsapkodós dolgot, kérdező!:( nálunk is mindennapos a balhé, mindenki marja a másikat, elég baj ez...:/ én meg még "kicsi" vagyok, nem hallgat rám senki. engem szó szerint csak kiröhögni szoktak itthon, ami szerintem rosszabb... rosszul esik. :/

16/L

2011. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
soha nem szokott nálunk olyan durva vita, veszekedés lenni, hogy tányértörés vagy egyéb hasonló dolog történjen.
2011. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

10:07-es vagyok.

Vajon miért van ennyi idegbeteg család? Külföldön is ez megy? :S

2011. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nálunk sajnos volt oylan veszekedés,hogy anyum,erőből nekidobta a fejemnek a gyógyszeres üveget.(tudjátok,az a barna,jóvastag rétegű szilárd üveget)
2011. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én 16 éves lány vagyok, nem szoktam egyáltalán nyavajogni nekik meg semmi, de folyamatosan engem baszogatnak, és nálunk is elég gyakori a veszekedés, a bátyám még gyakrabban összeveszik velük mint én, de ők csak apróságokon kapnak össze általában, és nem is veszik komolyan, de nekem már most, és kb 13 éves korom óta elegem van ebből, néha úgy érzem hogy az őrület szélén vagyok éshát én se nagyon bírom idegileg, minél hamarabb szeretnék elköltözni de sajnos az nekem még nagyon messze van, nemtudom h fogom kibírni...:'D
2011. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
(előző vagyok) ja és bátyám 22 éves, és ugyanazon a véleményen van róluk mint én, tehát nem fogom "kinőni" ezt, és bátyám se fogja, hosszú évek óta ez megy...
2011. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Fel a fejjel. Átérzem a helyzetedet...

2011. aug. 22. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a helyzetedet :/


Korábban kisebb veszekedések voltak otthon (illetve nagyobbak mielőtt 3 éves lettem - de azokra nem emlékszem).

Mostani kapcsolatomban már elértük, hogy nincsenek hangos veszekedések - van helyette viszont rengeteg beszélgetés és kommunikáció.


Az, hogy nálunk mennyi veszekedés van rajtad nem segít. Neked a megoldást abban kérdésben kell keresned, hogy miképp bírd ki (vagy miképp tudj elköltözni, és lehetséges új kapcsolatban nem elkövetni ezeket a hibákat).

2011. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!