Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapintatlan voltam, de azért...

Tapintatlan voltam, de azért Ő is hibázott nem?

Figyelt kérdés

A párommal már 4 éve vagyunk együtt. Egy nagyon jó kapcsolatban élünk, legalábbis eddig úgy tűnt. Bizalom terén, meg úgy általában minden jó, sokat beszélgetünk, egymás legjobb barátai is vagyunk. Minden harmonikus, már évek óta (kb 2 éve) nem volt nagyobb veszekedésünk, úgy tűnt egymáshoz csiszolódtunk...tervben van az eljegyzés is, legalábbis azt mondta a párom készül...

Ma azonban összevesztünk és ilyenkor valami megmozdul bennem, olyan kérdések, hogy pl. "Ilyenkor hol van az a nagy és harmonikus kapcsolatunk" "hol van az a "tökéletes" pár akiknek látnak bennünket az emberek" És persze ilyenkor azon is gondolkodom, hogy vajon van-e értelme az eljegyzésnek?

Tudom, hülyeség az egész de felkavart...Van ma egy koncert a városunkban, tegnap megbeszéltük, hogy elmegyünk. Erre ma mikor beszéltünk azt mondta nem jön el, mert későn van 10 kor és neki reggel kelnie kell 7 kor tanulni. (Tudna kelni mondjuk 8 kor is, nincs annyira megszabva, vizsgája 3 hét múlva lesz) Erre megmondtam neki a szájam ízét...hogy neki nem fontos soha ami nekem, és de jó, hogy van egy párom akivel még egy sz.ros koncertre sem mehetek el (a múltkor is kihagytuk valami kifogással, amiért nem szóltam)...legutóbb már az is baja volt, hogy haza kell kísérjen (15 percre lakom) és mennyire unja, ezt is hallottam kb 100x, szóvá is tettem...Most is felhoztam és megmondtam, hogy mostanában minden "áldozat" amit értem hoz...közben meg ugye minden rendben...erre csak annyit mondott, hogy nem óhajt velem szóba állni...azóta hívtam, hogy beszéljük meg, de semmi...Úgy érzem összetörött valami amit "tökéletesnek" hittem...


2011. aug. 19. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

türelmetlen vagy, és követelőző, mint a kiskirálylányok általában.


nem létezik tökéletes kapcsolat, se a külvilág felé, se magad felé, se a másik felé.


remélem ez jó lecke volt a számodra.

2011. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagyunk?
2011. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

ó, és még mennyit fogsz az életben csalódni! Semmi sem tökéletes!

Próbáld meg magad jól érezni nélküle. Nem kell mindenhova együtt mennetek. Menj a barátnőiddel a koncertre.

Van élet a pasi nélkül is hidd el. Ne lógjatok folyton egymáson, mert az megmérgezi a kapcsolatot.

2011. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért is menj el nélküle!!
2011. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem lógunk egymáson folyton...Sőőőőt...év közben heti 3 napot találkozunk, mivel nem egy városban végezzük az egyetemet...

Azért esik rosszul ez az egész mert ilyen alkalmakkor jól esne a párommal menni és nem barátnőkkel...milyen jó, hogy van és még sincs...ezt egész évben érzem, tudom milyen a távkapcsolat annak szépségeivel és fájdalmaival együtt...

Barátnőim nincsenek itthon...

2011. aug. 19. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor te tudod, hogy akarsz-e így mellette még több időt elfecsérelni.

Állj a sarkadra és nézz a tükörbe!

Boldog vagy így???

Tehetsz azért hogy boldog légy???

Vagy mindig a pasid kénye kedve szerint fog alakulni az életed?


Elég furcsán viselkedik a párod, én már rég dobtam volna.

2011. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem vagy követelőző.


Megértem, hogy rosszulesett, amiért utolsó pillanatban lemondta a koncertet. Mondhatta volna már az elején, hogy nem fér bele az idejébe (mondjuk az a 3 hét még tényleg soká van, de oké, nem tudom a részleteket, lehet, tényleg nehéz a vizsga).


Ami viszont gáz: szóvá teszi, hogy nehezére esik hazakísérni. Ilyet egy szerető férfi nem tesz. Még ha fáradt is vagy valami, de hogy szóvá is teszi az (állítólag) szeretett nőnek, hogy terhére van ez...?? Hát nem süt ebből a mély szeretet, már bocsi...


Egyébként: ha annyira érdekel a koncert, menj el rá egyedül, ha nincs a városban barátnőd. És szerintem gondolkozz el a kapcsolatotokon.


(Lehet, hogy szigorúnak tűnök, de nem ismerem a részleteket, ezt az egy momentumot ragadtad ki, és ez alapján nekem ez a véleményem. Biztos másként gondolnám, ha jobban rálátnék az egészre. Szóval ezeket vedd figyelembe.)


26/N

2011. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem is nagyon furán hangzik, hogy szóvá teszi, hogy nem nagy öröm neki hazakísérni téged. Ez valóban nem a nagy szerelem jele, sajnálom, hogy nem tudlak megnyugtatni:( Gondolkodj el a kapcsolat mélységén, valóban olyan komoly-e, mint hiszed?
2011. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta beszéltünk, felhívott, nevettünk a telefonban...titokban azt hittem eljön szó nélkül és mégis elvisz a koncertre, de nem jött-ez rosszul esik.

Afelől sosem volt kétségem, hogy szeret, ha valamiben biztos vagyok ez így van, mindig mindenben számíthatok rá-ez most elég sz.rul hangzik:-) de tényleg...

A hazakísérős dolog többször felidegesített már, azt nem unja azt mondta, hogy hazakísérjen, csak utána egyedül kell menjen haza:-P na bumm...

A vizsgája meg tényleg nehéz vizsga, de még van 3 hete, nem a holnap reggel miatt lövi el, ha el lövi...(bár nem fogja, erre ráteszek bármit)

Nagyon szeretem és nem tudom emiatt átértékelni, de holnap beszélek vele erről a dologról, mert nagyon bánt. Egyébként igen pont azért fáj, mert nem szokott ilyen lenni.


Az előbb megnéztem egy jó bőgős filmet, azt hiszem már nem megyek sehová, megnézek még egyet aztán lefekszem.:(

2011. aug. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!