Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gondolhatta ezt?

Hogyan gondolhatta ezt?

Figyelt kérdés
volt barátom akivel már nem igazán tartjuk a kapcsolatot, hébe-hóba beszélünk. most is váltunk pár sms-t pár hónap szünet után és azt írta az egyik üzenet végére hogy Szeretettel... , ez most mit jelenthet? minek írta oda, nekem olyan furcsának tűnik ez egy volt baráttól.
2011. aug. 14. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, nem szerethet? Persze nem feltétlenül úgy, mint azelőtt. Csak mint egy barátot. Az a gyanúm, hogy az érzéseid még nem hűltek ki teljesen...
2011. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet nem hűltek ki, de akkor is minek ír ilyeneket. és az a szeretettel meg kicsit olyan gagyi is nekem
2011. aug. 14. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
sok romantikus filmet nézett xD
2011. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érzelem szegény lehetsz.
2011. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne is törődj vele! Még mindig jobb, hogy szeretettel gondol rád, mint ha szitkozódna.Neked már semmit nem jelent, ezért te ne írd majd, hogy szeretettel!
2011. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan semleges szöveg, ezért sokat ne gondolj mögé.
2011. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem gondolok sokat mögé. jobb lett volna ha nem írta volna
2011. aug. 14. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!