Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt hogy gondolhatta? Okkal...

Ezt hogy gondolhatta? Okkal fáj ennyire?

Figyelt kérdés

Ma az egyik órán az egyik fiú oszt.társam meg akart ijeszteni,de hátranéztem,így nemtudott...nemlényeg..Utána azt mondta,hogy olyan ronda vagyok,hogy hirtelen megijedt.Ezt komolyan gondolta?

Én nem gondolom magam "annyira" rondának,bár önbizalmam ígyis 0,de nagyon nagyon szíven ütött ez a "kijelentése"

A barátaim meg mindenki mondja h szépvagyok meg minden.-biztos hogy nem-

De ezt hogy tudta így a szemembe mondani?

Annyira rosszul esik.:(


14/L


2011. okt. 14. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Ne is foglalkozz vele.Elhiszem,hogy rossz érzés,velem szinte nap,mint nap elő fordul.Ne törődj vele!Üdv. :)
2011. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz vele: D Elhiszem,hogy rosszul esett,de hozzá kell szokni,hogy vannak p.arasztok; ) akikkel nem érdemes foglalkozni: D
2011. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
5%

És idejössz nyafogni? Nemá..

Nem tudom, hoyg szép vagy, vagy csúnya, de az, hogy itt keresel önigazolást és vígasztalást, elég gáz.

2011. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
78%
Az a fiú valószínűleg csak viccelt... Ha meg nem, akkor foglalkozz inkább azoknak a véleményével akik szépnek gondolnak.
2011. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem nyafogni jöttem,ja,és ha már nem írom ki,hogy normális válaszokat kérek,akkor persze,hogy van Valaki,aki azért sem úgy válaszol.

Egyáltalán nem nyafogni jöttem,csak azt "mertem" itt megkérdezni,hogy okkal fáj-e ennyire,vagy túlreagálom?-.-"


A többieknek köszi a választ :)

2011. okt. 14. 22:24
 6/28 bánomisén ***** válasza:
77%

Azt mondta, hogy nem vagy szép? Miért? Ő az?

Hagyd a csudába, ne is törődj vele, annyit nem ér az egész, hogy elrontsa az estédet.

2011. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Lehet azért mondta, hogy ronda vagy, mert valójàban szép vagy és tetszel neki.
2011. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Hát azt kétlem,hogy tetszenék neki,ő az osztály "nagymenő"-je,biztos hogy nem az ilyen lányok jönnek be neki,és épp ezért lerondázza őket..://


Köszi mindenki válaszát,mindenkit felpontoztam :)

2011. okt. 14. 22:28
 9/28 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele! Nekem is van, aki azt mondja, szép vagyok, és nekem is van olyan fiú osztálytársam, aki mgöttem ül, és ilyeneket szólogat be, bár nem vagyunk jóban...

Pl.:

-Szép vagy!.... Bocs, hazudtam!

Vagy mikor smárol a barátnőjével, és hátrafordulok valamiért, pl aki mögötte ül, annak mondanék valamit, és megszólalnak, hogy ne fordulj hátra, még valami csúnyát látsz...(mármint hogy smárolnak), erre megszólal a másik, hogy vagy mi (ők) látnak csúnyát, azaz engem...

De ne foglalkozz velük, mindenkinek más a szép, és szerintem komolyan sem gondolja, csak nem tud mivel beszólni... Szerintem elég szánalmas, mikor valaki olyan külső tulajdonságokkal csesztet, amiről nem tehetsz... Egyébként ugyanígy vagyok mint te, nekem is szarul esik, és így is a béka segge alatt az önbizalmam, viszont tőle valahogy nem esik szarul, mivel látom, hogy egyáltalán nem jó pasi, kb csak a barátnője áll vele szóba, aki szintén nem egy luxus-kategóriás... Nem csúnya, de igénytelen szerintem, folyamatosan zsíros a haja, koszos a cipője, stb... De sebaj, megérdemlik egymást:) Ha figyelsz a külsődre, a hajadra, a ruháidra, hogy tiszták legyenek, stb, akkor már jó a megjelenésed, akárhogy is nézel ki. Egyébként általában a szebbek hiszik rondának magukat, és a bányarémek vannak elszállva... Van olyan osztálytársam, akinek akkora a segge, hogy az ajtón alig fér be, de ezzel semmi baj, nem bántjuk, viszont a stílusa valami hihetetlenül elviselhetetlen, nagyképű, dicsekszik azzal, hogy 15 évesen 40 éves pasija van, és a többi... Aztán kiposztol ilyet facebookon, hogy "miniszoknyában járok, húzod a pofád?" jellegű szövegeket, meg hogy tedd ki te is ha jó csajnak tartod magad, stb... Közbe meg bottal nem piszkálnám meg kb... Úgyhogy csak önbizalom, már attól is szebb mindenki, ha mosolyog, és jó a kedve..:)

2011. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd már le...
2011. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!