Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt hogy gondolhatta? Okkal...

Ezt hogy gondolhatta? Okkal fáj ennyire?

Figyelt kérdés

Ma az egyik órán az egyik fiú oszt.társam meg akart ijeszteni,de hátranéztem,így nemtudott...nemlényeg..Utána azt mondta,hogy olyan ronda vagyok,hogy hirtelen megijedt.Ezt komolyan gondolta?

Én nem gondolom magam "annyira" rondának,bár önbizalmam ígyis 0,de nagyon nagyon szíven ütött ez a "kijelentése"

A barátaim meg mindenki mondja h szépvagyok meg minden.-biztos hogy nem-

De ezt hogy tudta így a szemembe mondani?

Annyira rosszul esik.:(


14/L


2011. okt. 14. 22:18
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Úristen hát köszi :DD

De szerintem az tényleg kizárt,hogy tetszem neki,kva szép lányok is vannak errefelé ám :)


Köszi mindenkitől :)

2011. okt. 14. 22:54
 22/28 anonim ***** válasza:

Tuti csak viccelt, képeid alapján pláne.

Milyen a kapcsolatod vele? Ha nem utáljátok egymást akkor nemhinném hogy ilyet komolyan mondana.

2011. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

A 22:30-as azért elég durva. Jó dolog lenyelni az ilyen sz.rságokat, mert utána nem kell vele foglalkozni, nem kerül semmi erőfeszítésbe, csak aztán nehogy úgy járjatok, mint szegény mamám, aki a negyven éves sérelmeit azóta is őrizgeti, és akármennyire bántottak soha senkinek nem mondott semmi rosszat...

Nem azt mondom hogy mindenkit azonnal leoltani, de ha most nem teszitek életetek végéig bánni fogjátok :D Pár év múlva is felteszitek majd magatoknak a kérdést hogy "mi a francért nem szóltam neki vissza?"

Hiába tudod hogy nem mondja komolyan, vagy nem is vagy csúnya, ahhoz sok minden kell hogy tényleg le tudd szarni, és nem biztos hogy működik :D Nem ijesztgetni akarlak, csak mondom.

2011. okt. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Tudom,hát lesz*rni biztosan nemtudom,nagyon érzékeny vagyok,ahogy magam ismerem,elég sokáig bennem lesz...:S

A visszaszólással nem volt baj,visszamondtam neki h "te meg egy bukóparaszt vagy h ilyet mersz mondani egy lánynak"

De azért utána kezdett rosszulesni..:/


Neked is köszi a válaszod.;)

2011. okt. 15. 07:49
 25/28 anonim ***** válasza:

Ó,te szerintem egy nagyon aranyos és kedves lány vagy:)

Nem vagy csúnya-.- És ne foglalkozz ilyenekkel,mert nem érdemes.Valószínűleg csak unatkozott és már nem tudott senkinek se semmi újat mondani,ezért beléd kötött...nyugi:)

2011. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

bakker, a kérdés alapján már elhittem hogy csúnya vagy:D

nagyonszép vagy, úgyhogy a köcsögökkel nem kell törődni, majd kinövik a köcsögösködést:)

2011. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz ,hogy ilyen kérdést tettel ahogy egyik kommentálo irta:)

velem is ez van szovval nem vagy egyedul.Regebb mindig oszegyult a szemembe a konny vagy vixaxoltam de rájottem,hogy amit mondanak azt fel sem kell venem mivel nem is rám illenek amiket rám mondanak fel sem veszem es neked is ezt tanácsolom(bocsi a helytelen irasert:) UDV

2011. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, ő az osztály nagymenője.

A "nagymenők" tipikusan olyan fajta fiúk, akik megszokták, hogy az összes lány nyálaz utána, emiatt egy kicsit el van szállva magától. Azt hiszi, bármit bárkivel megtehet, akkor is ő marad az osztály "királya", így is maradnak követői.

Ne engedd, hogy egy ilyen hülyegyerek bántson téged! Egy ilyen

személyt csak rengeteg energiával és kitartással lehet megváltoztatni, és nem hiszem, hogy neked most ez volna a legfontosabb dolgod.

Másik, hogy a fiúk jóval később érnek, mint a lányok, így ez a "ronda vagy!" kijelentése lehet, hogy csak egy gyerekes csúfolódás.

Ne foglalkozz vele! Akik azt mondják, higy szép vagy, nyilván nem ok nélkül mondják!

2011. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!