Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt hogy gondolhatta? Okkal...

Ezt hogy gondolhatta? Okkal fáj ennyire?

Figyelt kérdés

Ma az egyik órán az egyik fiú oszt.társam meg akart ijeszteni,de hátranéztem,így nemtudott...nemlényeg..Utána azt mondta,hogy olyan ronda vagyok,hogy hirtelen megijedt.Ezt komolyan gondolta?

Én nem gondolom magam "annyira" rondának,bár önbizalmam ígyis 0,de nagyon nagyon szíven ütött ez a "kijelentése"

A barátaim meg mindenki mondja h szépvagyok meg minden.-biztos hogy nem-

De ezt hogy tudta így a szemembe mondani?

Annyira rosszul esik.:(


14/L


2011. okt. 14. 22:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Hát én néha túl sokat is mosolygok..:D


Köszi a te válaszod is,téged is felpontoztalak :)

Vannak még azért gyk-n segítő emberek is,nem csak olyanok akik direkt köcs.ög választ írnak,hogy aztán mindenféle lájkolós oldal kitegye a válaszukat..:/

Köszi mindenkinek :)

2011. okt. 14. 22:34
 12/28 anonim ***** válasza:

szia!:) igaza van a többieknek, az ilyennel nem kell törődni. ennyi idős korban ilyenek a srácok, érzéketlenek. aztán van amelyik felnő, van amelyik nem ;)

Biztosan nem vagy ronda, és én már tényleg megtapasztaltam, hogy mindenkinek más a szép.

2011. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ne adjàl értéket az olyan "menõ sràcoknak"idióta beképzeltek. ne félj majd az élet visszaadja neki.
2011. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Én nemtudom,hogy mennyire vagyok ronda,vagy épp hogy nem..://

Kép rólam:

[link]

(facebook)

És neked is köszi a válaszod ;)

2011. okt. 14. 22:42
 15/28 anonim ***** válasza:
én nem tudtam megnézni,sajnos.
2011. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 bánomisén ***** válasza:
Szerintem nem publikusak a fotóid a Fb-on, mert hiába lépek be, nem mutat semmit. Pedig most már kíváncsi lennék, kiről állítják, hogy nem szép... :-)
2011. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Ja,tényleg,bocsi :)

Ezt már elvileg meglehet nézni:

[link]

2011. okt. 14. 22:49
 18/28 anonim ***** válasza:
szerintem csudiszép vagy!:))
2011. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ne viccelj te gyönyörû kislàny vagy. Mint ahogyan irtàk, te tetszel ennek az idiótànak és azért mondja ràd, hogy ronda vagy. Talàn még rendes is.
2011. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 bánomisén ***** válasza:

Igen, ez már működik!


Na, ennek tudatában akkor azt üzenem ennek a beszólogatós senkiházinak, hogy cammogjon el a szemészetre és írasson föl magának szemüveget. De lehet, hogy egy fehér bottal még jobban járna.


Nincs veled semmi baj, lány, a hajad gyönyörű, a szemed úgyszintén, az összhatás is szép. Soha többé ne hidd el, ha bárki is azt mondja, hogy csúnya vagy, rendben? Mert nem vagy csúnya egyáltalán.

2011. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!