Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod is sokat dolgozik?

A te párod is sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 16:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

16:30

Ha így gondolsz a párodra, akkor miért vagy vele?

2011. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
napi 8 órát, heti 5 napon keresztül... de a legtöbb esetben semmit nem kell csinálnia a melóhelyén... a probléma az, hogy nem is keres valami jól...
2011. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Az én férjem kamionsofőr.. vasárnap este indul, péntek este ér haza... hétvégén meg általában csak pihen. Már hozzászoktam, de persze rossz.

De még mindig jobb mint a testvéremnek, mert az ő férje külföldön dolgozik és 3 havonta jár haza egy-két héétre.

2011. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat. Még külföldre is ki kell mennie. Most is kint van, és ráadásul olyan helyen, hogy beszélni sem tudunk, mert nincs térerő a telefonján. Már volt ott egyszer ,akkor 2x tudott felhívni az 1 hónap alatt. De legalább megfizetik. A pénz nagyon kell ,mert én nem dolgozom, itthon vagyok a gyerekekkel.
2011. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Párom 5-kor elmegy, este fél 7-re ér haza. És ma még rotálnia is kell, mert én nem tudom megfogni a 44 kilómmal azt a 230ccm-es motort. :-((( Aztán meg sz.gépezik és alszik.

Nekem sincs melóm, mindenhova legalább 3 év gyakorlat kell, de ha nem vesznek fel sehova akkor, hogy??? :-s

22/N

2011. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet. Májusban végeztem műszaki informatikus a végzettségem, 0 év munkatapasztalattal alig állnak szóba velem. Rengeteg helyen elvárnak X év munkatapasztalatot.
2011. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy vannak karrier programok, állítólag pont a pályakezdőknek. SZinte mindig kérnek 1 év munkatapasztalatot, vagy felsőfokú nyelvvizsgát.
2011. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 ava87 ***** válasza:

Eléggé, de azért változó. Reggel elmegy, és általában kora délután hazajön, de van, hogy csak este, attól függ, hol van dolga. Aztán este még itthon is dolgozik, de az már nem olyan problémás, éjjel egymás mellett üldögélünk, ő dolgozik a saját laptopján, én meg pötyögök az enyémen, de közben tudunk beszélgetni :) Ma viszont hat előtt biztos nem ér haza sajnos :( De azért nem olyan borzalmas a helyzet, mert tudja alakítani az időbeosztását. Inkább csak az a baj, hogy hosszabb időre (mondjuk egy hétre) nem igazán tud kiszakadni a munkából.

Én már kezdek kissé unatkozni, mert egyetemista vagyok, így nyáron itthon vagyok.

2011. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

igen


most pl 6 hónapot heti hét napot 3000 kmre és nem jöhet haza :(((((

2011. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Sajnos igen :( Túl sokat is! Mikor délelőttös akkor reggel fél6kor megy be, és majd délután este 5 után jön haza. Ha délutános akkor fél4kor megy, és hajnal 1-2 óra körül jön haza. Olyan rossz. :(

Főleg, hogy én most nem dolgozom.

2011. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!