Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod is sokat dolgozik?

A te párod is sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 16:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozik sokat. Beugrós munkái vannak, ha hívják, akkor megy, mellette jogosítványt szerez. Sajnos nekem még takarítási munkák sem sikerülnek, a végzettségemmel itt nem sok esélyt látok elhelyezkedni. :(
2011. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%

ma 16:18

Az nagyon rossz lehet, nem is tudom, hogy bírnám az én párom "csak" három műszakban dolgozik, sokszor hétvégén is, meg van, hogy egy-két hónapig 12 órázik. Úgyhogy még hozzád képest jó helyzetben vagyok, de még így is keveselljük az időt, amit együtt töltünk.

2011. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:19

Ez nálam is így van. Én sem kellek közgazdasági, pénzügyi végzettséggel még boltot takarítani, polcot pakolni sem. Ez van. Még örülünk, hogy egyikünknek van munkája.

2011. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Én is keveslem az időt, amit együtt töltünk. Van, hogy éjfélkor jár haza, vagy 22:00 óra körül. Néha olyan, mintha egyedül élnék. Nyaralni sem voltunk, ami pénzt keres, az rögtön el is megy :(

Már is azt mondtam, hogy takarítani is elmegyek, de nem járok sikerrel.

2011. aug. 12. 16:26
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim meg nem hiszik el, hogy ennyire nincs munka, azt hiszik, hogy egyszerűen lusta vagyok.
2011. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem mész el dolgozni? Milyen végzettséged van?


Lehet te vagy a kivétel, de nekem az a tapasztalatom, hogy a "háziasszonyok" hajlamosak belefeledkezni a házi munkába, főzésbe és az önsajnálatba, ahelyett, hogy mindent megtennének munkaügyben.


Akkor máris nem lenne időd ezen agyalni.

2011. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

És hétvégén is dolgozik, minden 2. vasárnapja szabad, ha csak nincs fusija. :((

Szólok érte, pedig nem kellene.

2011. aug. 12. 16:29
 18/32 anonim ***** válasza:
67%

Én egy sokat dolgozó pár vagyok. Jó ideig azt hallgattam, hogy a pénz hiánya miatt milyen lassan haladunk mindennel, mennyire frusztrálja, hogy nem úgy megy, hogy kigondol valamit, és meg is valósítjuk másnap. Ezért bevállaltam nagyon sok másodmelót. Azóta azt hallgatom, hogy keveset vagyok otthon, így nem lehet semmit csinálni....

Mindegy, én élvezem. legalább amíg dolgozok, nem kell a nyöszörgést hallgatnom, nem kell hazamennem a panaszkodást hallgatni.

Hú, de le fogtok most hordani ezért...

2011. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Média és kommunikáció diplomám van. De sehova se kellek, se a Tesco-ba, se boltban, se titkárnőnek, se a legkisebb újsághoz. Mindenhova két nyelvvizsga, 3 diploma kell kb. -.-.

Hidd el, nem feledkezek bele ebbe az életmódba, dolgozni akarok. Fősuli mellett végig dolgoztam, szóval nem a lustaság a hiba.

2011. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Nem kellek sehova, még csak boltba se. Ismerettség által lehet majd sikerül 1 munka, de az is csak ősz környékén.

Agrárvállalkozás szakon végeztem, de ezzel itt nem tudok elhelyezkedni.

2011. aug. 12. 16:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!