Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam jobban a...

Miért érzem magam jobban a barátomnál? Kicsit furcsállom, de így igaz.

Figyelt kérdés

Még csak 15 vagyok, a barátom 19. Nagyon szeretem és ő is engem(még mielőtt bárki is azzal jönne,hogy túl fiatal vagyok és ilyenkor nincs igaz szerelem meg stb, köszi, de van:D).

szóval a lényeg, hogy nagyon szeretek nála lenni, ott aludni. ott minden olyan más, a szülei nagyon aranyosak és kedvesek. tartsatok hálátlan dögnek, de az ő szüleit jobban kedvelem, mint az enyémeket. A légkör is sokkal jobb és egyszerűen az égig tundám magasztalni, hogy mennyire szeretek ott lenni. Ma jöttem haza onnan, ott voltam 2 napot, de mikor hazajöttem, szinte úgy éreztem, mintha nem is otthon lennék. Nem találtam a helyem. Rossz nézni anyáék unott, flegma arcát. Amúgy is, anya sokat bunkózik velem, mikor itt van a barátom is. Mintha direkt égetni akarna előtte, de ez nem jön össze neki, mert a barátom is azt mondta, hogy inkább anya a szánalmas ezzel.

A lényeg, hogy szerintetek normális, hogy így érzek? :)


2011. aug. 10. 19:21
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
De a mamák már 12-13 éves korukra tudták, h hogyan sütni, főzni, takarítani, gyereket gondozni, háziállatot ellátni, növényt nevelni. Az életre tanították őket. A mai 18 éves meg örül, ha készételt talál a hűtőben és be tudja kapcsolnia a mikrót. Ebből a tudásból meg életet és családot fenntartani nem lehet.
2011. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
És miből gondolod, hogy én egy ilyen életképtelen valaki vagyok?
2011. aug. 10. 20:55
 33/38 anonim ***** válasza:
Ó jézusom! :D Hát ez vicces! Tudod-e h a szüleid generációja ugyanezt gondolta rólad??? Mert így volt :D
2011. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

20:48 és azt nem mesélte a mamád, hogy akkor még a lányok tudták, hogy mi a tisztesség? Hiába, hogy korán kezdték a nemi életet, de akkoriban nem volt divat az együttélés, összebútorozás. Hamar házasodtak a lányok, nem volt divat a válás és zabigyereknek hívták a törvényen kívül született gyermeket. Nem volt vissza pofázás a gyermeknek a szülőnek. Tisztelték őket, és nem hivalkodtak minden percben az őket megillető jogaikkal.

És nem beszélve arról, hogy kicsi koruktól fogva készítették fel a lányokat a családi élet kihívásaira.

Ha nem is mindenben, de az erkölcsi nevelés terén jobb volt az a kor mint a mai. Nem is volt akkoriban annyi viselkedészavaros gyerek. :D

2011. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Aha, és ki nevelte fel ezt a generációt kedves 3%-os? Hát ti, v a hozzád hasonlók, akik sírnak a régi idők miatt...Ott volt a lehetőség, marhára máshogy akartátok csinálni mint a szüleitek! Akkor nekem most ne panaszkodjatok!
2011. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Na bumm, én meg 16 éves korom óta együtt vagyok a vőlegényemmel, alvás, miegymás megvolt, több napás együttlét, nálunk-náluk, semmi bajom. Vannak, akik tényleg érettek rá.


Amúgy, ha együtt élnél velük, lehet másképp látnád. :)

21/L

2011. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Jaj, kérdező, látszik, mennyire gyerek vagy még, hogy ennyire túlidealizálsz mindent. 1-2 napot voltál náluk, és a világ legtündibündibbjeinek tartod anyukát-apukát. Majd akkor nyilatkozz, miután már minimum 1 éve jársz hozzájuk rendszeresen... De nem akarlak bántani, csak megmosolyogtat a kamaszkori idealizmusod:)
2011. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de miért baj az ha valaki nem tud 12 évesen főzni takarítani és minden egyéb házimunkát csinálni? Tudod a mai fiatalok már nem csak a ház körül tudnak teljesíteni, hanem az életben is. És megjegyzem, ha kaját kell csinálni, fog egy receptkönyvet, és megcsinálja. Bárki képe rá...és ez az a nagy dolog amire anno évekig tanították a lányokat? :)) Nemár...vagy csak fejlődött a lányok agyi kapacitása?
2011. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!