Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam jobban a...

Miért érzem magam jobban a barátomnál? Kicsit furcsállom, de így igaz.

Figyelt kérdés

Még csak 15 vagyok, a barátom 19. Nagyon szeretem és ő is engem(még mielőtt bárki is azzal jönne,hogy túl fiatal vagyok és ilyenkor nincs igaz szerelem meg stb, köszi, de van:D).

szóval a lényeg, hogy nagyon szeretek nála lenni, ott aludni. ott minden olyan más, a szülei nagyon aranyosak és kedvesek. tartsatok hálátlan dögnek, de az ő szüleit jobban kedvelem, mint az enyémeket. A légkör is sokkal jobb és egyszerűen az égig tundám magasztalni, hogy mennyire szeretek ott lenni. Ma jöttem haza onnan, ott voltam 2 napot, de mikor hazajöttem, szinte úgy éreztem, mintha nem is otthon lennék. Nem találtam a helyem. Rossz nézni anyáék unott, flegma arcát. Amúgy is, anya sokat bunkózik velem, mikor itt van a barátom is. Mintha direkt égetni akarna előtte, de ez nem jön össze neki, mert a barátom is azt mondta, hogy inkább anya a szánalmas ezzel.

A lényeg, hogy szerintetek normális, hogy így érzek? :)


2011. aug. 10. 19:21
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Na jó, de akkor is. Kedves, vidám nő, nem mint az én anyum. És látom,hogy milyen a kapcsolat a szülők és párom között. Kb. olyan, mint amire én mindig is vágytam volna.
2011. aug. 10. 19:35
 12/38 anonim ***** válasza:
28%
Én sem lennék kedves, ha a 15 éves KISlányom együt járna egy 19 éves fiúval. Az már mes eset, h nem engedném neki, h máshol aludjon. Tudom, megtörténik az a bokorban is, nem erről van szó, de a 18 év alatti gyerek az én felelősségem, így ne éjszakázzon idegen helyen. A "párod" szülei meg azért tűnnek kedvesebbnek, mert nem az ő gyereküket kell majd abortuszra vinni, ha teherbe esik. Nem ők felelősek a te tetteidért, egészségedért.
2011. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
29%

Én már azt sem értem, hogy egy 15 éves lányt elengednek több napra és máshol aludhat. Gondolom az Anyukádnak ez sem tetszik, ahogy nekem sem tetszik amikor a fiam azért könyörög, hogy hagy aludjon 1 napot a barátjánál. Pedig nagyon jól tudom, hogy milyen körülmények között élnek. De akkor sem tetszik. A gyermeknek otthon van a helye. nem pedig máshol aludjon.

Aztán Te meg ne lepődj meg ha a gólya hamarosan meglátogat benneteket. Akkor lesz ám igazán ne mulass.

2011. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
76%

Kedves előzők, attól mert 15 éves, ugyanúgy tisztában lehet a védekezés fogalmával mint egy 18 éves.

Nincs ezzel semmi gond kérdező. :)Ott megkapod,a mit otthon nem. Jobban oda kellett volna figyelni rád mikor kicsi voltál.

És feltételezem az anyja nem csak azóta ilyen mióta összejött a barátjával.

2011. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj, istenem! Ne mááááááár! Azért mert 15 éves nem fog teherbe esni, ha van esze :/ Én 22 vok, és én is 15 voltam, amikor először szexeltem, de vhogy mindig volt annyi eszem, h gumit használjak, később tabit szedtem és most megint gumit használok. Ez a terhesség dolog nem kor függő...


Amúgy: nem fura, a fiatalok mindig vonzódnak a laza kedves mosolygós emberekhez, ha a te szüleid nem ilyenek, érthető h vonzódsz a laza feelinghez :D

2011. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Annyira bírom az ilyen embereket. :)

Igen, lefeküdtünk már. Szüleim tudják. És amiért 15 vagyok, nem kell egy idióta kis p*csának titulálni. Biztos van olyan dolog amit még nem tudok, de minden lényegeset igen. És nem, a barátom sem egy idióta vadbarom akinek hobbija felcsinálni a nála fiatalabb csajokat. Képzeljétek, felénk is van gyógyszer és óvszer.

+ Ha egyszer szüleim tudják, hogy mi történt már, akkor miért ne engednének el? Meg simán megtilthatnák. Nem drámáznék. De szerintem ez pár fokkal jobb, mint a minden pénteken részegen az utcán szitu, amikor a fél város átmegy egy-egy csajon.

2011. aug. 10. 19:51
 17/38 anonim ***** válasza:
5%

Kedves utolsó válaszoló!

Nagyon kíváncsi lennék arra, hogy neked van e saját gyermeked? És te hogy neveled őt? :D

2011. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gyerekem, mert mint említettem, védekezem!

De ahogy a kérdező is írta 10000x előbb engedném, h a hapsijánál aludjon a lányom, v méginkább a hapsi nálunk, mint hogy elmenjen diszkóba! Mert arról szó sem lehetne! És inkább ha lehet a rendőrségre ne kelljen mennem a 15 éves lányomért mert a bokorból szedték ki közszemérem sértés miatt... Ez csak az én véleményem, mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy jónak látja.

2011. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
58%
Az ujdonság varázsa a szülei is kedvesek hisz pár órát "jópofiznak" a vendéggel minél több időt leszel ott annál inkább megkoppik az idealizált kép.
2011. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

nem csak a 15 évesek tudnak felelőtlenül viselkedni, hanem a 20-25 évesek is!!!!!!

Amúgy is semmi közötök nincs az ő nemi életéhez.Sztem nem arra vonatkozzott a kérdés...

2011. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!