Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam jobban a...

Miért érzem magam jobban a barátomnál? Kicsit furcsállom, de így igaz.

Figyelt kérdés

Még csak 15 vagyok, a barátom 19. Nagyon szeretem és ő is engem(még mielőtt bárki is azzal jönne,hogy túl fiatal vagyok és ilyenkor nincs igaz szerelem meg stb, köszi, de van:D).

szóval a lényeg, hogy nagyon szeretek nála lenni, ott aludni. ott minden olyan más, a szülei nagyon aranyosak és kedvesek. tartsatok hálátlan dögnek, de az ő szüleit jobban kedvelem, mint az enyémeket. A légkör is sokkal jobb és egyszerűen az égig tundám magasztalni, hogy mennyire szeretek ott lenni. Ma jöttem haza onnan, ott voltam 2 napot, de mikor hazajöttem, szinte úgy éreztem, mintha nem is otthon lennék. Nem találtam a helyem. Rossz nézni anyáék unott, flegma arcát. Amúgy is, anya sokat bunkózik velem, mikor itt van a barátom is. Mintha direkt égetni akarna előtte, de ez nem jön össze neki, mert a barátom is azt mondta, hogy inkább anya a szánalmas ezzel.

A lényeg, hogy szerintetek normális, hogy így érzek? :)


2011. aug. 10. 19:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Normális. De azt vedd számításba, hogy más 1-2 napra vendégségbe menni, és más éveken át együtt élni valakivel.
2011. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen... pont azért amiket leírtál.
2011. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%
Ha már együtt él a pasival, ne legyenek ott a szülők XD
2011. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
megválaszoltad a kérdésedet :)
2011. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy más valakivel együtt élni. De ennyi erővel a párom is jól érezhetné itt magát, de valójában nem. Szüleim őt is, hogy is fogalmazzak? Irritálják...
2011. aug. 10. 19:26
 6/38 A kérdező kommentje:

utolsó: jogos. :D Bocsi.


De a véleményetek érdekel. Mert pl. nővérem nagyon furcsának találja ezt, de nem tudja megmondani, hogy miért.

2011. aug. 10. 19:27
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele:) Nem vagyok hálátlan, szeretem a szüleimet, de én is jobban szeretek a páromnál lenni, és a szüleit is nagyon szeretem. Nagyon utálok hazamenni. Náluk mindig elvagyok 2 heteket, ha olyan van, akkor nagyon sokat segítek a szüleinek, hogy megháláljam, hogy itt lehetek. A párom 18, én meg 17, és nagyon szeretünk egymással lenni. Szal igen, ez normális. :)

Am. szerintem is van annyi idősen szerelem, mert 14 voltam, mikor összejöttem a párommal, és még mindig együtt vagyunk.:):)

2011. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök normális.Pláne,hogy otthon nem annyira felhőtlen a családi idill.Legyetek nála többet és ennyi! Mielőtt összeköltöztünk én is jobban szerettem a pároméknál lenni,de én konkrétan azért mert ott jobban tudtunk kettesben lenni.
2011. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
49%

Azert ne keverjuk mar ossze a szerelmi erzelmeket, es a szulot!

A fiu edesanyja nem nevelt fel teged, nem aggodott erted, s nem tanitotta azt meg neked, hogy mit lehet, s mit nem pl.

TEhat a masik anyat csak latod, de valojaban nem ismered!

2011. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez a kettesben lévő dolog is igaz. Itt kb. 10 percenként "ellenőriznek" minket.
2011. aug. 10. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!