Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam jobban a...

Miért érzem magam jobban a barátomnál? Kicsit furcsállom, de így igaz.

Figyelt kérdés

Még csak 15 vagyok, a barátom 19. Nagyon szeretem és ő is engem(még mielőtt bárki is azzal jönne,hogy túl fiatal vagyok és ilyenkor nincs igaz szerelem meg stb, köszi, de van:D).

szóval a lényeg, hogy nagyon szeretek nála lenni, ott aludni. ott minden olyan más, a szülei nagyon aranyosak és kedvesek. tartsatok hálátlan dögnek, de az ő szüleit jobban kedvelem, mint az enyémeket. A légkör is sokkal jobb és egyszerűen az égig tundám magasztalni, hogy mennyire szeretek ott lenni. Ma jöttem haza onnan, ott voltam 2 napot, de mikor hazajöttem, szinte úgy éreztem, mintha nem is otthon lennék. Nem találtam a helyem. Rossz nézni anyáék unott, flegma arcát. Amúgy is, anya sokat bunkózik velem, mikor itt van a barátom is. Mintha direkt égetni akarna előtte, de ez nem jön össze neki, mert a barátom is azt mondta, hogy inkább anya a szánalmas ezzel.

A lényeg, hogy szerintetek normális, hogy így érzek? :)


2011. aug. 10. 19:21
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Tudjátok az a nagy baj, hogy ebben a fene nagy liberális világban fellazultak az erkölcsök. Ha ahhoz felnőttnek érzik a mai fiatalok, hogy szexeljenek, akkor ahhoz is fel kéne érniük, hogy önellátóak legyenek. Próbáljanak meg munka mellett tanulni, mint régen vagy el menni munkát találni és ne csak a másik kenyere javát egyék.

Mert ugyebár nagyon könnyű másnál aludni, ott fürödni, enni.

Én is voltam 15 éves. Igaz, még 18 évesen önálló kereset mellett sem engedtek el az akkor már vőlegényemmel nyaralni elmenni... utáltam ezt a helyzetet. Panaszkodtam, sírtam de hiába....

Amióta én is édesanya lettem, áttudom érezni Anyukám akkori aggodalmát.

Ebben a modern világban különösen nehéz megtalálni azt az ideális gyermek-szülő között viszonyt ami mindkettő fél számára elengedhetetlen.

Szerencsére én fiús Anyuka vagyok. Mostanában egyre sűrűbbek a nézeteltéréseink.. Ő is másképp látja, meg mi szülők is...

Annak idején szentül meg voltam arról győződve, hogy más leszek mint az Anyu volt... Később rájöttem, hogy az alma nem esik messze a fájától...

Amire Te kedves kérdező Anyuka leszel, addigra az erkölcsök még jobban fel lesznek lazulva...

És akkor majd más szemmel fogod látni a körülötted lévő világot. Amíg a barátaidat megválaszthatod, a rokonságot, szüleinket nem lehet megválasztani. Kötelességünk Tisztelni és elfogadni őket a hibáikkal együtt.

2011. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
Az írásodból látszik h fiatal vagy, lehet h szerelmesek vagytok, de megnézlek 3 4 év múlva, vajon mindig tart e a nagy szerelem. Jó vannak kivételek, majd kiderül te melyik voltál. Sztem adsz rá okot h a szüleid olyanok veled, és ne hidd h a más szülei jobbak, előtted jóhogy, minek mutatnák a bunkó arcukat? Biztos van nekik is. Lehet h nem tetszik nekik h egy nálad idősebb pasival vagy, egyáltalán h pasizol, bocs, de sztem is korai még. Elveszted így a gyerekkorod, most még nem érted majd idővel. Na mind1, lényeg h mindennek oka van, annak is h te így gondolod és annak is h a szüleid olyanok veled. Egyet viszont jegyezz meg, egyenlőre még te vagy a gyerek, a szüleid tartanak el, ne csinálj úgy mintha csak sínylődnél h neked milyen szar, meg bántanak, el vagy tartva sőt engedik a kapcsolatodat is, inkább örülj ennek és próbálj meg jó viszonyban lenni velük, esetleg beszélgetni, mondjuk azt biztos nem szoktál. Na jól ki lettél oktatva, szevasz:D
2011. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

20:23 as!

2011 van, csak mondom szólok! :D

2011. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Júniust és júliust végig melóztam, nyári munka volt, hogy ne anyáék pénzét "csesszem el". Mivel nemsoká betöltöm a 16ot, jelentkeztem suliidőben is dolgozni. Most várom, hogy mi lesz, összejön e. Remélem igen, mert utálok bármire is anyáéktól kérni.

Persze, könnyű máshol enni, fürödni stb... De azt vegyük számításba, hogy amikor én ott vagyok, mindig a barátom és mi csináljuk a vacsit, amihez mi(ő és én közösen) vesszük meg az alapanyagokat. És igen, segíteni is szoktam az anyukájának, ha engedi. :)

2011. aug. 10. 20:28
 25/38 A kérdező kommentje:
Huh, hát köszi, hogy egy bunkó csajnak néztél:D
2011. aug. 10. 20:31
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

kérdező! nehogy már ezek a névtelen emberek akarják neked megmondani, hogy mi a jó neked! magyar ember ilyen! mindenhol kritizál, beszól. csak egyet hagytam ki, hogy mind ezt NÉVTELENÜL meri csak.. (lásd politika, etnikum, és maga az élet például a szomszéd)

ha jót csinálsz magadnak, jó lesz neked. ha meg rosszat akkor meg az lesz! tudom 15 évesen még fontos a külvilág véleménye, de akkor inkább kérdezd meg a legjobb barátnődet, vagy egy hozzád közelállót. ne az itteni fikázó embereket (tisztelet a kivételnek!)

szép estét :)

2011. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
ja és még csak magyarázkodni SE magyarázkodj..
2011. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam megkérdezem, hogy az itt lévők hogyan vélekednek erről. :)

Persze, hogy mással, hozzám közel állókkal is megbeszéltem ezt is, mint mást is.

2011. aug. 10. 20:35
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

20:28 Képzeld! Tudom! Nem szenvedek demenciába!

De nekem akkor sem tetszik ez a liberalista szemléletű gondolkodás mód! Mikor úton-útfélen azt hallom,látom, tapasztalom hogy valami nagyon nincs rendben a mai ifjúsággal. Én meg majd akkor fogok szólni, amikor a családsegítő munkatársai gyakori vendégek lesznek nálatok! :DDD

2011. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez túlzás...


Amúgy: régen is korán szexeltek! Hallgatnád csak mamámat a szénabálás sztorikat, amikor kilesték a nagylányokat(16-17) gyerekkorukban ;) Na ezt is csak úgy mondom!


Azért nem kell ennyire a végletekben gondolkodni!

2011. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!