Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érveket sorakoztathatné...

Milyen érveket sorakoztathatnék fel amellet, hogy a barátomnál alhassak? FONTOS

Figyelt kérdés

Én 17 múltam, a barátom 22. A szüliemmel jóban van, már tegezheti is őket. Egyszer már megengedték a szüleim, hogy itt aludjon, de most szombaton én szeretnék nála aludni(először), de nem akarják megengedni:S Milyen érveket mondhatnék a szüleimnek?

Igaz, hogy még csak 2 hónapja vagyunk együtt, de már majdnem egy éve ismerjük egymást, és nagyon szeretjük egymást.


2011. márc. 3. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Már majdnem felnőtt vagy

2.Gondolom akkor felelősségteljes is

3.Hamarosan eljön az az időszak,amikor már nem szólhatnak bele,hogy mit tehetsz

4.Ígérd meg,hogy semmi szex nem lesz (még ha lesz is,csak hogy megnyugodjanak)

2011. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem lesz szex szerintem kár megígérni anyukádék is voltak ám fiatalok:D

Nem tudom mivel érvelhetnél, talán, hogy a barátod szülei nem veszik rossz néven, meg hogy már elég régen együtt vagytok (ez számomra fontos lenne). Bár én sosem voltam az a nagy barátnál alvós de kb ilyenekkel jönnék elő:)

2011. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Például nem kell ahhoz ott aludni, hogy le tudjatok feküdni. (vigyázz, visszafele is elsülhet)

Esetleg célozhatsz arra is, hogy ha arra kerülne sor, akkor mindenképp védekeztek. talán kevésbé fognak félteni, ha ezt tudják.

de ez annyira a szüleidtől függ. ha maga a sex ellen vannak pl vallási okokból, akkor vesztett ügyed van.

L/19

2011. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt lenne jó tudni, hogy mik az ő ellenérveik.
2014. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!