Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nők képeit találtam a...

Más nők képeit találtam a barátomnál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itt hagyta a pendrive-át nálam, és más nők képei voltak rajta.volt olyan, ami akkor került rá, mikor már velem volt.

nem netről letöltött képek! nyaralás, otthon, buliban készültek a képek.


2011. aug. 21. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

én odadobnám neki,elköszönnék,aztan ennyi.

2011. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Én kitörölném. :)
2011. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szégyellem magam, amiért kutakodtam benne.:S

De úgy meglepődtem, hogy a nevem alatti mappa alatt van egy másik csaj nevével egy mappa, hogy megnéztem!

2011. aug. 21. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
én az első és a második válasz egyvelegét tenném.
2011. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, de mik voltak azokon a képeken? Mert az, hogy egy buliban lefotózzák egy csajjal...na bumm.


Netán ölelkeznek, smárolnak?

2011. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy milyen szituban van a másik nőkkel.Csak nők vannak?
2011. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem meg vagy tesztel, hogy kutakodsz-e a holmija között, vagy lehet, hogy rokon az illető, bár nem tudom, milyen képek voltak. Csak azért gondolom ezt, mert nem lehet egy pasi ennyire hülye, hogy olyan helyen tárolja más nők képeit, ahol te is simán hozzáférhetsz.

Vagy direkt hagyta ott, így akar szakítani.

Bocs, de ezek jutottak eszembe.

2011. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
95%

Elsőként nézd meg mi volt még azon a pendrive-on (mit töröltek róla), ez egy hasznos program:


[link]


Utána ne mondd el neki mit tudsz, ne is sejtse, árnyaltan, csak érdeklődően kérdezz rá a dolgokra, hisz-e a férfi-nő barátságban, vannak-e közeli lány barátai, szokott-e más lányokkal bulizni, volt-e buliban azóta hogy veled van, stb.


Ha megmondja a dolgokat, és őszinte akkor becsüld meg hogy ilyen barátod van.


Ha elkezd vetíteni, hazudozni, akkor továbbra is folytasd az ártatlan kérdezősködést, azután amikor már jól beleélte magát a hazugságaiba mutasd meg neki a képeket. Így önmagával kevered ellentmondásba, és nem tud új sztorit kitalálni, mert saját magát kellene megcáfolnia vele. Utána keress egy hűséges társat magadnak.

2011. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem közös kép, a csaj vagy egyedül van rajta, vagy a barátnőivel buliban. Közösségi oldalról leszedett képek amúgy (van amelyiken ott a logo) van amilyiken nincs, azt nem tudom, hogy más oldalról szedte le, vagy a csaj küldte neki.

2011. aug. 21. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valójában semmi rosszat nem tett ha úgy vesszük, hiszen ezek csak képek. De! Én teljesen megértelek. Ha én ilyenről tudomást szereznék, akkor kidobnám a pasimat. Mert mégis minek neki másik csajról fénykép? Ha ott vagyok neki én, akkor ne nézegessen más nőket. Előtte persze jól az orra alá dörgölném amit láttam, ismerve őt nagyon szarul érezné magát a lebukás miatt, és belehalna ha szakítanék vele. Viszont aki ilyet csinál, az kalkulálja be, hogy így is járhat. Még akkor is, ha csak nézegette a képeket.


22/L

2011. aug. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!