Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek én is szürkeegér csak...

Legyek én is szürkeegér csak azért, hogy hagyjanak békén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy állandóan az utcán,az iskolában beszólogatnak az iskolatársnőim. Elég nőiesen,divatosan öltözködöm,márkás ruháim vannak,mert a családom tehetős,de én ezt soha sem hangsúlyozom,nem vagyok beképzelt. Magassarkúim vannak,szolídan sminkelek.Járok kozmetikushoz és volt már műkörmöm. Most iskolát váltok,de nem miattuk,hanem,emrt tavaly nem vettek fel az iskolába ahova szerettem volna menni és idén felvettek. Az lenne a kérdésem,hogy hagyjam a "flancos" dolgaimat,és olavdjak be? Csak aza baj,hogy nehezen viselem ha valaki csinosabb nálam,tudom rossz dolog,de ez van.És akkor egy az egyben elvesztem a stílusomat is.

15L


2011. aug. 9. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen még inkább élvezd h fiatal vagy, ne nőies és szexi akarj lenni. arra még ráérsz :)

18L

2011. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyu! Én sok éven keresztűl másoknak akartam megfelelni. Azért nem mentem erre a szakra, mert X-nek nem tetszik, azért nem sportoltam azt, mert Y mit szólna hozzá, és az élet területén mindennel így volt. Most így utólag MINDENT bánok, hogy úgy tettem. Légy önmagad!
2011. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
HP.
2011. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem légy önmagad, ne másoknak felelj meg.


Mellesleg nem értem, miért kell egy gyereknek úgy kinézni, mint egy k*rva?

15 évesen még csak nem is csókolóztam az én időmben és egyáltalán nem sminkeltük magunk, pláne nem hordtunk egészségtelen magassarkút.

29N

2011. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elég nagy butaság azt gondolni,hogy az öltözet dönti el,hogy valaki szürke egér,vagy sem. Ez sokkal inkább múlik az ember személyiségén,életszemléletén,tettein. Szóval tök mindegy,hogy nőiesen,vagy slamposan,vagy sportosan,vagy akárhogyan öltözködsz,nem ettől függ. Nekem sokszor voltak már az életemben hajmeresztő dolgaim,amiért a konzervatívabb emberek hülyének néztek,vagy beszóltak de hidegen hagy,mert én ilyen vagyok,ők pedig visszafogottabbak,és ez így van rendjén. Ezekről a dolgokról mindig egy idézet jut eszembe,amit egy könyvben olvastam: "Azt hiszik, hogy normálisak,csak mert mind egyformák."

Tedd azt,amit Te jónak látsz,és ne foglalkozz azzal ki mit gondol!


26/N

2011. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Maradj olyan amilyen voltál. Azért mert féltékenyek. Nekem nincs sok ruhám és nem is mondanám szépnek vagy szexinek, de nem vagyok féltékeny azért, mert valaki csinosan öltözködik, ha lenne rá keret megtenném és nem érdekelne mit gondolna a környezetem. Ilyet!!!
2011. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor marado oylan amilyen vagyok. Ezentúl nem fognak érdekelni,csak azért rosszul esnek a beszólások ha kilépek a házból,de majd talán megunják..

Így vagyok önmagam.

2011. aug. 9. 12:05
 8/13 A kérdező kommentje:
*maradok *olyan
2011. aug. 9. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Enyhén szólva tévedésben vagy, ha azt gondolod, hogy a "szürkeségből" csak az emel ki, hogy úgy öltözöl, sminkelsz, ékszerezel, tetoválsz, pírszingezel mint egy papagáj. Ha csak ennyi a különleges rajtad, már régen rossz, akkor csak egy "külszíni banya" vagy. A belső tulajdonságaidról mindössze annyit tudtunk meg, hogy rohamot kapsz, ha más jobban néz ki...

Ha ez jó neked, ám legyen, légy önmagad, ha már tudod, ki vagy.

2011. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

OK. rendben ha te igy akarsz öltözködni, akkor ne csodàlkozzàl, ha cikiznek. Valóban egy 15 éves minek jàr magassarkùban, kisminkelve?

Hiszen annyira fiatal vagy az maga màr a szépség és természetesség.

Inkàbb kinevetteted magadat, ha igy öltözöl a veled egykorù tàrsasàgban.

Viszont, ha igy érzed jól magad, akkor hajrà, nem kell figyelembevenni senkinek a véleményét!

2011. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!