Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy gyerek elmeséli a szüleinek a szüzessége elvesztését?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. Ez már annyira intim téma. Én se vagyok kiváncsi a szüleim szexuális életére. Ti mit gondoltok erről?
2011. aug. 5. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Én örülök neki, hogy a fiam (19 éves) mindent megbeszél velem. Soha nem kérdeztem, ő mondja el magától. Ez bizalom kérdése.
2011. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
18 év alatt a szülőre is tartozik, felette már nem. Persze nem részleteibe menően, de hogy kivel és megtörtént, az mindenképp. Nem árt ha az anyuka is tisztában van ezzel, és ha bármi baj történik, nem akkor éri a sokk teliben. Mert hogy a 18 év alattiak nagyon tudják, hogy ez bizony az ő magánügyük, csak ha már nőgyógyászhoz is kell menni, vagy bármi gond van, akkor már rinyálnak, és a szülő kénytelen segíteni.
2011. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Családfüggő, hogy hol mit szokás megbeszélni, meg mit nem. Ilyen szempontból nincs olyan, hogy normális... Aki bármelyiket is elítéli, az gondolkozzon el :S
2011. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ez soha nem volt tabu,ismerem anyuék sexuális életét ő is a miénket.Nekünk ez a normális,másnak meg nem.
2011. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!