Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgoznátok fel?

Hogy dolgoznátok fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukámnál (37) epilepsziát diagnosztizáltak.Elvesztette az állását,ami koránt sem a legrosszabb. Nyolc gyógyszert szed,és napi rohamai vannak.Nem tudunk nyaralni sem elmenni (nem hibáztatom,természetesen nem),sehova. Kicsit úgy érzem,hogy ele együt tén is elvesztettem a fél életem,mert sajnos nem nagyon tudunk már elmenni sehova. régen szoktunk együtt menni kozmetikába,vagy csak sétálni és beszélgetni,de ennek már vége. A faluban is mindig Ő a téma,hogy mikor,hol jöttrá a roham. A boltunkból szószerint kitiltották,holott a pszichológus azt mondta,hogy engedjük kimozdulni,mert depressziós lesz.Azzal a kifogással nem enegdik be,hogy "elijeszti a vevőket"... Nagyon nehéz nekem,de eddig soha senkinek nem mondtam,tartom magam. Ti hogy viselnétek ezt? Előre is köszönöm!

16l


2011. aug. 4. 14:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Édesanyádnál gyógyszerváltás és pszichiáterváltás (a nagyon súlyos epilepsziát műtéttel is lehet kezelni), neked pedig egy szakember (ifjúsági pszichiáter vagy pszichológus), aki támogat, mert nagyon nagy teher az, ami rajtad van.
2011. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!