Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés - vajon túlparázom?

Összeköltözés - vajon túlparázom?

Figyelt kérdés

Idén tervezünk összeköltözni a párommal. Ő eddig egy nagy lakást bérelt (jobban mondva a szülei bérelték neki). Másfél szoba, nagy, világos, szép.

Nekem van egy saját lakásom, amit a szüleim vettek. Én szeretek itt, csak az a baj, hogy ez a lakás pici, sötét, és csak egy szobám van. Idén terveztem felújítani, átfesteni, hangulatosabbá tenni, de mégis pszichésen komplexusokat okoz nekem, hogy a jóval tehetősebb családból származó párom ilyen aprócska kuckóba költözzön hozzám a tágas albérletéből... még nem is látta a lakásomat... a szüleim viszont vérig sértődnének, ha nem a saját lakásomban laknánk... és én is szeretek itt a helyemen. Hogy oldjam meg ezeket a komplexusokat? 23L és 24 F (főiskolások vagyunk mindketten)


2011. júl. 29. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Túlparázod.


Kettőtöknek bőven elég lesz, majd ha bővül a család, elköltöztök. Szerintem örül a párod, hogy nem kell majd lakbért fizetnie.

2011. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
és szerintetek ciki lenne ha a rezsi felét azért elkérném tőle? ://
2011. júl. 29. 14:10
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
?! Jézus, mióta vagytok együtt, ha még sose járt nálad???
2011. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az evidens, hogy a rezsit felezitek.
2011. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Akkor a tehetosebb csalad vegyen egy tagas lakast a kojkenek.
2011. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább tök természetes lenne .
2011. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
1 éve... hát direkt úgy intéztem hogy ne nagyon jöjjön ide mert eddig nem volt olyan jó állapotban a lakás... volt hogy rászántam volna magam és elhívtam de akkor pont nem ért úgy rá...
2011. júl. 29. 14:12
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet az, hogy már az összeköltözést fontoljátok de még soha nem járt a lakásodban a párod??? Eddig hogyan találkoztatok, mindig csak nála, vagy mi?

Szerintem baromság volna albérletre pazarolni a pénzt, egy egyszobás lakás elég egy párnak. Majd esetleg később, ha tudtok együtt élni és minden frankó, nagyobbra cserélhetitek, ha a párod szülei tehetősebbek, úgyis támogatnak és azzal meg a te lakásod árával már kinézhettek egy nagyobbat, világosabbat.

De a próba idejére tökéletesen megfelel, ha ennyin fennakadna a párod, h vmivel kisebb és nem olyan világos, akkor sok jövője nincs a kapcsolatnak...

2011. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát ez fura nekem, de ettől még nem kell túlparáznod. Ne a lakásodat szeresse, hanem téged!
2011. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Tervezitek az összeköltözést, és még ilyen alap dolgokat nem beszéltetek meg, mint a rezsi felezése? És az, hogy a lakásodba sem merted még felhívni...bocs, de egy ilyen "kommunikatív" kapcsolatnak nem sok jövőt jósolok.
2011. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!