Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek a férje jár el havonta...

Kinek a férje jár el havonta minimum egyszer "bulizni" úgy, hogy van két gyereke is?

Figyelt kérdés
Férjem bejelentette, hogy miután beköltöztünk a belvárosba, nem kell gyalogolnia, így el fog menni havonta egy -egy szombat éjjel kicsit lazítani a munkatársaival. Ami annyit tesz, hogy hajnalig isznak, meg elmennek valamelyik szórakozó helyre. Na most van egy egy éves és egy három éves fiunk. Amúgy nem iszik sosem férjem. De mivel nekem nem tetszik hogy családapa létére bulizgatna, holott együtt sosem megyünk sehova, a gyerekekkel is csak ritkán. Azt gondoltam megkérdezem, tényleg bennem van-e a hiba, és másnál ez természetes.
2011. júl. 28. 17:15
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Én eddig végig egyet értettem az utolsó válaszolóval, de most nem tudok. Szerintem jó ötlet, hogy el akar válni, mert nem boldog ebben az életben, és abból amit leírt, úgy tűnik a férje sem boldog, és mivel egyikük sem tud, vagy inkább nem akar változtatni, sokkal jobb lesz mindkettőjüknek, ha olyan társat keresnek, akik hasonlóan gondolkoznak, mint Ők maguk.
2011. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Uhh, ebben a kapcsolatban tényleg nem a buli a mumus. A férj egyszerűen torkig tele van a "család" gondolatával. Mivel az előzmények elég zűrösek, talán nem fura, hogy ő is ki van idegileg, de ettől nem jogos így viselkednie. A gyerek ugyanúgy az övé is, neki is kötelezettségei vannak. Ha megosztanátok a feladatokat, semmi gond nem lenne..

Két lehetőség van, ebből az egyik a válás. Lehet őt nem a körülmények tették ilyenné, hanem egyszerűen éretlen a felelősségvállaláshoz. A másik: lehet hogy némi lazítás után magához térne. Talán lepasszolhatnátok a gyerekeket 1-2 hétre nagyszülőkhöz, és pihenhetnétek, átbeszélhetnétek a problémákat, elvárásokat..

2011. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért nehogy elválj már!Gondold meg:szereti a gyerekeit,téged is,de a két kicsi gyerekkel nem tud még mit kezdeni.Most nagyon kivagy,beszélj vmi barátnőddel,engedd ki a gőzt, fog a férjed még változni ,hiszen te is írtad,hogy jó apa.csak most összejöttek nálatok a dolgok.
2011. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Bár tegnap 17:27-kor azt írtam, hogy nálunk nem probléma a kikapcsolódás és úgy gondolom, hogy egy jól működő kapcsolatba ennek bele kellene férnie, azért mégsem biztos, hogy jó megoldás rögtön elválni.


Megmondom, nekünk mi vált be: hetente 1 estét, havonta 1 hétvégét (de legalább egy napot!) és évente 1 hetet kettesben töltünk, gyerekek nélkül.


Üljetek le, beszéljétek meg, lehet ezen még javítani, de mindennek a kommunikáció az alapja.


4 gyerekes anyuka

2011. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Ma délután haza jött és leültünk újból beszélni. Kiderült sokmindent félre értettünk vagy a fáradtság, költözés, pénzhiány miatt nem törődtünk kölcsönösen egymással. Nem válunk el, szeretjük egymást. Ő igyekszik észrevenni ha fáradt vagyok és még többet segít. Én elfogadom, hogy neki is ki kell engedni a gőzt! Köszi mindenkinek!
2011. júl. 29. 20:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!