Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek a férje jár el havonta...

Kinek a férje jár el havonta minimum egyszer "bulizni" úgy, hogy van két gyereke is?

Figyelt kérdés
Férjem bejelentette, hogy miután beköltöztünk a belvárosba, nem kell gyalogolnia, így el fog menni havonta egy -egy szombat éjjel kicsit lazítani a munkatársaival. Ami annyit tesz, hogy hajnalig isznak, meg elmennek valamelyik szórakozó helyre. Na most van egy egy éves és egy három éves fiunk. Amúgy nem iszik sosem férjem. De mivel nekem nem tetszik hogy családapa létére bulizgatna, holott együtt sosem megyünk sehova, a gyerekekkel is csak ritkán. Azt gondoltam megkérdezem, tényleg bennem van-e a hiba, és másnál ez természetes.
2011. júl. 28. 17:15
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
32%

Még nem nőtt ki a bulizós korszakából?

Akkor tedd ki a szűrét, döntse el, hogy a család vagy a bulizás!

2011. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem kicsi gyerekek mellett is lehet szórakozni járni, de mindkét félnek! Együtt is, barátokkal is. Mindkettőtöknek jár a lazítás. Nem csak éjszakai ivászatra gondolok, hanem felnőtt programokra: gondolom te is jól éreznéd magad felnőtt társaságban beszélgetve, vásárolgatva, sétálgatva havi 1-2 alkalommal. Az nem fair, ha ő lelép, te pedig otthon maradsz egyedül a feladataiddal.. Jó dolog gyereket nevelni, de kell hogy az ember ki is kapcsolódjon mellette.

Amit írtál, hogy veled és a gyerekekkel nem is akar menni sehova, de munkatársakkal kéthetente eljárna, szerintem nekem is megfeküdné a gyomrom:(

2011. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
50%
Szia nálunk 1 babó van most 8 hónapos az én párom 2x ment el itthonról a haverjaival inni de 3-4 óránál sosem maradt tovább. Én megértelek ha téged zavar én abszolút nem nézném jó szemmel.
2011. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
84%
köss kompromisszumot hogy ha ő elmegy akkor teis elfogsz...és akkor majd meglátjuk mitszól hozzá:)
2011. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen normális,ha havonta egyszer elmegy a haverokkal szórakozni a férjed. Te is menj el a barátnőiddel havonta egyszer, mindkettőtöknek jót fog tenni.
2011. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező sehol nem írta, hogy az Apa nem akar elmenni sehova, azt írta, fenn hordom az orrom stílusban (Ezzel senkit nem akarok megbántani, a "holott" gúnyos, figyelemfelkeltő szó miatt írom.) hogy együtt sosem mennek sehova. A következő hozzászólásban már biztosan ott lesz, hogy a férj nem is akar sehova menni, most, hogy én kiálltam mellette, hogy ne legyen több védhető pontja, csak támadható, így az összes családanya azt írja majd, hogy igen, ez senkinél nem természetes, a férfinél van a hiba, válj el, szakíts, kényszerítsd választásra. Szerintem egész egyszerűen, csak ülj le mellé, vagy Vele szembe, akár állj oda, és kérdezd meg, hogy ha bulizni el akar menni, Veled, Veletek miért nem jár sehova? Te is szeretnél kikapcsolódni, de Te nem a munkatársaiddal, hanem a pároddal, kérd meg, hogy vigyen el valahova, Téged is csak két hetente egyszer, szerintem rábólint, és szent a béke.
2011. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk ez természetes. 4 (!) gyerek van.


Én holnap megyek a barátnőimmel este moziba, aztán vacsizunk és végül beülünk egy pubba vagy bárba. Előtte a gyerekeket ágyba dugjuk a párommal, ő meg őrzi majd őket éjszaka. :)


Szerintem ebben semmi rossz nincs, ő is elmegy, én is, sőt, együtt is szoktunk (ilyenkor megszervezzük a felügyeletet).


Sosem várnám el tőle, hogy itthon üljön, ha egyszer mehetnékje van. Én is elmegyek ha épp úgy adódik. Annyi, hogy mindig előre megbeszéljük, hogy úgy tervezzük az estét.

2011. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok választ. Igazából én már mondtam neki, hogy előbb menjünk együtt a gyerkőcökkel utána szervezgesse a külön buliját, ha már mind ki tudtunk kapcsolódni. Erre annyit kaptam, voltunk már állatkertben... A nagyfiam három és fél éves, és életében nem volt még pl. strandon sem. Állatkertben is kétszer egész eddigi életében, de ezek szerint, vagyis szerinte érje be ezzel. Mondtam, hogy én is mennék akkor, erre azt mondta, persze menjek nyugodtan, ő nem tiltaná mint én őt. A bökkenő, hogy tisztában van vele, hogy a két gyerek a két oldalamon alszik és a kicsi kizárólag cicin alszik el. Mivel fogzik, sokat ébred, így még minimum egy évig esélyem sincs az éjjeli bulira, de igazából nem is vágyom rá. Én arra vágynék, hogy egyszer látnám már, hogy azt szervezgeti, hogy négyen együtt kikapcsolódunk és csak utána jönne szóba az ő privát bulija. Biztosan bennem van a hiba, de nagyon el vagyok kenődve.Szerintem saját magán kívül nem számít más. Talán ő is egy nagy gyerek, mivel eléggé el volt kényeztetve kicsi korába, később egyke lett és anyósom szegény a tenyerén hordozta. Gondolom tőlem is ezt várná. egyébként 33 éves.
2011. júl. 28. 17:47
 9/45 anonim ***** válasza:
75%

"A bökkenő, hogy tisztában van vele, hogy a két gyerek a két oldalamon alszik és a kicsi kizárólag cicin alszik el."


Igen, ez valóban nagy bökkenő. Csodálom hogy a férjed ilyen türelmes. A leírtak alapján elvesztette maga mellől a nőt, helyette kapott egy, a gyerekeit nevelő anyát.

Ezt nem ártana egyensúlyba hozni. Rengeteg házasság bukik ezen.

2011. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
35%

"A bökkenő, hogy tisztában van vele, hogy a két gyerek a két oldalamon alszik és a kicsi kizárólag cicin alszik el."


Millióan elhagynának ezért.

2011. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!