Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek a férje jár el havonta...

Kinek a férje jár el havonta minimum egyszer "bulizni" úgy, hogy van két gyereke is?

Figyelt kérdés
Férjem bejelentette, hogy miután beköltöztünk a belvárosba, nem kell gyalogolnia, így el fog menni havonta egy -egy szombat éjjel kicsit lazítani a munkatársaival. Ami annyit tesz, hogy hajnalig isznak, meg elmennek valamelyik szórakozó helyre. Na most van egy egy éves és egy három éves fiunk. Amúgy nem iszik sosem férjem. De mivel nekem nem tetszik hogy családapa létére bulizgatna, holott együtt sosem megyünk sehova, a gyerekekkel is csak ritkán. Azt gondoltam megkérdezem, tényleg bennem van-e a hiba, és másnál ez természetes.
2011. júl. 28. 17:15
1 2 3 4 5
 21/45 ava87 ***** válasza:
76%

Attól, hogy nem igényled, még meg tudnád érteni. Egyszerűen kell neki a kikapcsolódás, amikor csak felnőttek között van, amikor nem csak az apa-szerepben lehet, hanem kicsit kiléphet ebből. Szerintem ez egy jogos igény, lehet, hogy neked is tetszene, ha kipróbálnád.

Kár ezért megjegyzéseket tenni neki. Ha közös programokat szeretnél, te miért nem szervezel? És miért nem vonod bele a szervezésbe a férjed? De ettől még nem kéne korlátozni a saját kikapcsolódásában, sőt, szerintem neked is jót tenne ilyesmi, mert nekem úgy tűnik, hogy pont attól sokalltál be, hogy csak és kizárólag a gyerekek töltik ki a mindennapjaidat - amiben a férjed nem vesz részt -, és nem tudsz egy kicsit sem lazítani.

2011. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
23%
Persze,te nem kezeled jól a problémát, de ő nagyon jól kezeli-pókerezik,meg meccset néz,bulizik,éli a világát,te meg neveld a gyerekeket!Az itt válaszolók is ezen a nézeten vannak, ht ne haragudj,nekem a férjed viselkedése egyáltalán nem normális:először is,tláthatná,hogy milyen kiszolgáltatott vagy,te még nem léphetsz le az éjszakába két kicsi mellől,mert visszatart a felelősség.,És akkor mi van,ha a gyerekekkel alszol?A nagylányom 15 éves,2 éves koráig velünk aludt,a kisfiú 1,5 még mindig cicin alszik,középen,a házasságom meg köszönöm szépen, rendben van,már majdnem 20 éve.,Szerintem ezeket a dolgokat beszéld meg vele,mert neked is kell a kikapcsolódás, nem csak a teremtés koronájának,aminek ő képzeli magát.Próbálja magát visszafogni a reggelig tartó mulatozásból,mert még így másnap sem számíthatsz rá,mert ki lesz ütve,inkább menjen le 3-4 órát,az is épp elég kikapcsolódni.
2011. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
65%

Jézusom.... csoda, hogy csak havi 1x akar elmenni.... szoktasd a gyerekeket külön, ez nem egészséges.


meg kell találni, megbezsélni az arányt: gyerekekkel is, kettesben is elmenni ÉS igen külön külön is, te is, meg ő is néha... havi egy abszolút nem sok.

2011. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
68%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:52


Te hol élsz, a múlt században?

Van gyermekem, de nem aludt soha velem egy ágyban.

Miért? Mert nem lett rászoktatva.

Önálló nő vagyok, nem csak anya, van magánszférám, és egy öntudatos, talpraesett gyermekem.

2011. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
46%
Jézusom!!Nem élek a múlt században,lehet,hogy rég férjnél vagyok drága utolsó,de még csak 37 vagyok,és képzeld,én alszom a gyerekkel,milyen meglepő,nemcsak olyan emberek élnek a földön,mint te,nem tudtad?-hogy ez a gyerekkel alvás mennyire kiakaszt egyeseket,nem ez volt a kérdése,még emlékszel?
2011. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
43%

A kérdésre már korábban válaszoltam.

Remélem az olyan típusú nők mint a kérdező és te, nem fogtok csodálkozni, ha kiderül hogy a férjetek megcsal, vagy elhagy, mert nőre is szüksége van, nemcsak a gyermekei anyjára. Egy nőre mindig is jobban izgul egy férfi, mint egy fejőstehénre, már elnézést...l

2011. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
46%
Hát igen,reméljed,ha ezzel boldogabb leszel,te szegény...
2011. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Bakter! Én 12 éves koromig aludtam szüleimmel, talán ezért sem volt titkom előttük. De kinek mi köze a gyerekeim alvási szokásához? Nem ez a kérdés.Köszi kedves utolsó hogy kiállsz mellettem. Már-már elhittem hogy csak az én értékrendem hibás. Valóban gáz lenne ha másnap használhatatlan. Így is sokat vagyok egyedül manókkal, az idegrendszerem kész van fáradt vagyok. Aludni, enni sincs időm nemhogy bulizgatni. És ha én szervezek gyerekes kimozdulást állandóan a szájhúzgálás megy. De hangsúlyozom nem rossz apa vagy ilyenek.
2011. júl. 28. 21:31
 29/45 A kérdező kommentje:
Ja és kedves akadékoskodó válaszoló, ti milyen sűrűn szexeltek? Mert nekünk ettől lett izgi hogy szökök és így is megy a heti 4-5 ha nem vagyunk túl fáradtak. Már bocs. A fejős tehén aki én vagyok 49kg vagyok. És a legbüszkébb azért rám mert nem tömtem meg táppal a gyermekeit...
2011. júl. 28. 21:38
 30/45 ava87 ***** válasza:
100%
Ha annyira kész van az idegrendszered, talán neked is ki kéne szakadni néha a mókuskerékből, nem a férjednek duzzogni, amiért ő nem érez az miatt bűntudatot, hogy a saját igényeire is gondol. Na de hogy legyen valami, amit meg én nem értek: miért csinálnak ekkora mártírt magukból némely anyák? Miért csinálnak lelkiismereti kérdést a szórakozásból, kikapcsolódásból?
2011. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!