Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek a férje jár el havonta...

Kinek a férje jár el havonta minimum egyszer "bulizni" úgy, hogy van két gyereke is?

Figyelt kérdés
Férjem bejelentette, hogy miután beköltöztünk a belvárosba, nem kell gyalogolnia, így el fog menni havonta egy -egy szombat éjjel kicsit lazítani a munkatársaival. Ami annyit tesz, hogy hajnalig isznak, meg elmennek valamelyik szórakozó helyre. Na most van egy egy éves és egy három éves fiunk. Amúgy nem iszik sosem férjem. De mivel nekem nem tetszik hogy családapa létére bulizgatna, holott együtt sosem megyünk sehova, a gyerekekkel is csak ritkán. Azt gondoltam megkérdezem, tényleg bennem van-e a hiba, és másnál ez természetes.
2011. júl. 28. 17:15
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy jó apuka,csak hát férfi,és sajnos nem fog soha úgy érezni,mint egy nő (tapasztalat).Szerintem te is nagyon fáradt lehetsz két picivel,ilyen kicsi korkülönbséggel-üljetek le a férjeddel,és beszéljétek meg a dolgot,amikor nem vagy fáradt és ideges,és biztos,hogy találtok kompromisszumot!(énis akkor érek el a legtöbbet nála,ha nem hozzávágom a sérelmeket,hanem ha megbeszéljük).
2011. júl. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
31%
Kedves ava87- majd amikor lesz két kicsi gyereked,és egyik jobbra húz,a másik balra,akkor majd nagggyon kíváncsi leszek,mennyire fogsz a szórakozáson agyalni(amikor az lesz az egyetlen vágyad,"saját igényed" ,hogy 8 órát aludj egyhuzamban).
2011. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 ava87 ***** válasza:
100%
Nem tudom, mikor lesz két kicsi gyerekem egyszerre, de egy is épp elég fárasztó tud lenni - legalább is a sajátom mindenképp, de sose akadályozott meg benne, hogy a szórakozáson "agyaljak", ahogy te fogalmazol. De nekem mindegy, ki hogy alakítja az életét, csak a kérdezőn már egyértelműen látszik, hogy nagy valószínűséggel évek óta sehol nem volt gyerek nélkül, azaz évek óta nem volt olyan pillanata, amikor ne kellett volna fokozottan figyelnie valakire, és nem csak saját magára. Ez pedig okozhat idegi kimerülést. Nem a fizikai a legrosszabb.
2011. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 ava87 ***** válasza:
100%
Ja, és nagyon nem szeretnék eljutni arra a szintre, hogy az alvás legyen az egyetlen saját igényem.
2011. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi hárman voltunk testvérek, úgyhogy háromfelé húztuk a szülőket, mégis tudtak mindketten időt szakítani a kikapcsolódásra :P


Egyébként nem értem, min megy a problémázás, havi EGYETLEN alkalomról van szó, erre te már úgy hisztizel, mintha kétnaponta eljárkálna o.O

2011. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Nem lelkiismereti oka van. Egyszerűen NEM VÁGYOM szórakozni, sokkal inkább 10 perc csendre. Nem vagyok se mártír se szent. Csak a helyett, hogy azt nézné hogyan vegye le rólam fél órára a manókat inkább magának szervez bulit. Én kérdésem nem volt egyértelmű, kihagytam sok háttérinfót. Na nézzük! Ki kellett adnom a házunkat albérletbe hogy bírjuk fizetni a lakáshitelt míg gyeden vagyok. Anyósom 35-ös paneljébe költöztünk 2 fiunkkal. Azért, hogy anyagilag helyre rázódjunk. Nem azért hogy legyen pénz bulira. Ha itthon van és 10percnél! Többet telefonálok az ingyenes vonalon már kapom a szájhúzgálást meg a tedd már le itt a gyerek dumát! A minap nagyfiammal 40percet! Voltunk Interspárba. A kicsivel Ő maradt, aludt. 6 nemfogadott hívásom volt töle hogy felkelt a kicsi. Nem hallottam a bolt zajos. Itthon bunkózott, hogy minek nekem teló stb. Ha gyerekekkel kell foglalkoznia 5 perc után már valamelyik ordít, Ő meg kész van. Tegnap alig vártam megjöjjön munkából, egyedül voltam manókkal a kicsi fogzik tömény hisztike egész nap,nem is aludt. Erre Ő még csak elmegy fé5-kor másfél órára futni! Holott nagyfiam a pólóját cibálta, jöjjön vele játszani mert a kicsi miatt hanyagoltam aznap. Simán kilépett az ajtón, ment futni! Jelzem 2 szelet kenyér volt (tudta!)öszvissz itthon és kápét újra elfelejtett kitenni, miután az összes apróm elvitte előző nap. Negyed7kor megjött a vacsi fél6 körül van. Szal had ne soroljam! De menjek én is Ő nem mondja, csak épp a gyermekeket nincs kire bízzam, velük meg nem derogál neki kimozdulni. Így kérdem újból a fenti kérdésemet, mi van a havi bulival? Ja, és nem egyszer leültettem beszélni, anyja is beszélt vele xart sem ért!
2011. júl. 29. 13:13
 37/45 anonim ***** válasza:
Válj el, csak ne rinyálj már ennyit.
2011. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Ismét leírom, itt nem a buli a legnagyobb probléma, hiszen ha az összes többi gond nem állna fent, és jó lenne a kapcsolatotok, nem akadnál fent havi 1 bulin.

Tehát nem ezen a buli témán kéne lovagolnod, hanem azon, hogy miért nem foglalkozik a gyermekekkel. Ez már inkább fontosabb kérdés lenne, szerintem....

2011. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Próbáltam már beszélni vele. Azt mondta neki sokszor sok a két gyerek. Nem rinyálok tovább. Mindenkinek kszi! Azt hiszem elválok...
2011. júl. 29. 13:52
 40/45 anonim ***** válasza:
54%
Ha havi egy buli miatt válni akarsz, hát nagyon jól jár ez a férfi, hogy megmenekül tőled! Csak a gyerekeket sajnálom, mert a hisztidnek meg a válásnak ők isszák meg leginkább a levét.
2011. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!