Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek a férje jár el havonta...

Kinek a férje jár el havonta minimum egyszer "bulizni" úgy, hogy van két gyereke is?

Figyelt kérdés
Férjem bejelentette, hogy miután beköltöztünk a belvárosba, nem kell gyalogolnia, így el fog menni havonta egy -egy szombat éjjel kicsit lazítani a munkatársaival. Ami annyit tesz, hogy hajnalig isznak, meg elmennek valamelyik szórakozó helyre. Na most van egy egy éves és egy három éves fiunk. Amúgy nem iszik sosem férjem. De mivel nekem nem tetszik hogy családapa létére bulizgatna, holott együtt sosem megyünk sehova, a gyerekekkel is csak ritkán. Azt gondoltam megkérdezem, tényleg bennem van-e a hiba, és másnál ez természetes.
2011. júl. 28. 17:15
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
54%
33 éves, nagyon fiatal. Hozd rendbe a házasságot amíg lehet, mert ez a két gyerek a két oldalamon dologhoz még nagyon fiatalok vagytok (meg egyébként is).
2011. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
72%
Mi az, hogy nem számít neki más? Attól, mert családja lett, még ugyanúgy ember maradt, akinek igenis jár a lazítás, akár külön tőletek is. Egyébként pedig lehet, pont abból akar kitörni, amiben jelenleg él. És valahol igaza is lenne..
2011. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Na. Most meg már a végén engem fejeztek le. Ok. Akkor kizárólag az én hibám, de: attól, hogy a két gyerekkel alszom, még rendszeres a szexuális életünk, sőt, jobb mint azelőtt, szóval ez nem lehet gond. Egyébként meg mivel gipszkartonnal van elválasztva a két szoba, épp miatta alszom a két gyerekkel, hogy tudjon pihenni, mert két naponta fél ötkor kel kelnie. Továbbá ebben a pici házban csak így tudtuk megoldani, hogy tudjon este-éjjel meccset nézni, vagy pókerezni a neten stb. Szóval most tényleg ennyire gáz feleség lennék????? Akkor meg ha ez így van, és nem csak hogy nem közös hiba, hanem kizárólag már az én hibám, akkor meg jobbat érdemel mint én, lehet tényleg el is kéne végleg engednem.... Gondolom nekem magasak az elvárásaim. De még azért leírnám, hogy a harmincadik szülinapomra ami két hete volt, annyira nem volt képes, hogy egyetlen szál virágot vegyen. Nem tudott hónapokon át összespórolni egyetlen szál rózsára sem.... Más feleség csokorral kap minimum. De hagyjuk, igazából itt most nem erre akartam kitérni, csak ez a bulizás érdekelt hogy akkor ez most normális vagy sem. :)
2011. júl. 28. 18:14
 14/45 anonim ***** válasza:
79%
Hűha, nálatok igen nagy gondok vannak, a legkisebb pedig a kérdésedben felvetett gond...
2011. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
26%
Hogy jön a havi szórakozáshoz, a születésnapod? Annyira szeretem, mikor a további rossz dolog a későbbi hozzászólásokból derül ki, persze csak akkor, ha a kérdezőt nem sajnálják elegen, vagy nem értenek Vele egyet elegen. De ne aggódj, így, hogy még jobban köpködtél a rossz férjedre, biztos többen a Te oldaladra állnak majd.
2011. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Na bakter! Kedves utolsó! Nem bántom,nem irtam hogy rossz lenne mert nem az, de se őt se engem nem kell szenté avatni. Csak azért írtam le és sok mást meg nem, hogy érthető legyen miért gondolom, csak magára gondol. De nincs bennem rossz indulat és én se vagyok szent!
2011. júl. 28. 18:47
 17/45 anonim ***** válasza:
52%
Faterom is, anyukám is eljár hetente egyszer, néha együtt, néha külön, amióta ismerik egymást. Mi a baj ezzel?
2011. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 ava87 ***** válasza:
81%
Havonta egyszer elmenni, az semmi. Mennék én is havonta, csak persze egy másik hétvégén. Mondjuk én nem szoktatnám (és nem is szoktattam) arra a gyerekeimet, hogy csak velem aludjanak el. Így én bármikor el is tudtam menni mindig, ha akartam. Pedig mi a fiammal egy éves koráig egy szobában aludtunk (nem az apjával éltünk), a férjemmel mégis gond nélkül ott tudom hagyni estére. Ő is elmehet, amikor csak akar, bár ő nem jár bulizni, de ettől még van olyan, hogy 1-2 napra elmegy valahova. Nem látok ebben semmi rosszat.
2011. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
38%

Az én szüleim mindig is eljártak együtt is és a barátaikkal is szórakozni. Én úgy látom a hozzászólásaidból, hogy te nem igényeled, hogy egyedül a családod nélkül tölts időt és ezért nem érted a férjedet.

A legnagyobb gond, hogy gyűjtöd a sok panaszt és és sérelmet amit soha nem fogsz normálisan megbeszélni csak magadat igazolod vele.

Szerintem nem vagy rossz feleség csak rosszul kezeled a problémákat.

2011. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Utolsó! Pontosan így van! Akkor most mit csináljak, hogy jól kezeljem? Valóban nem értem minek nélkülünk bulizni, de ettől még nem biztos hogy butaság csak én nem igénylem.
2011. júl. 28. 19:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!