Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lányt meddig...

Egy 16 éves lányt meddig engednél el bulizni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
semeddig. a barátaival elmehet szórakozni max éjfélig, de nem bulizni.
2011. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
Te ismered a lányod milyen ! max 0.00 ig de mindenki más,meg attól függ hova?
2011. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
10-ig max. És akkor sem bulizni, hanem, ahogy előttem írták, barátokkal szórakozni. És ha részegen jön haza, máskor semeddig sem
2011. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
max 10ig és én sem engedném bulizni csak szórakozni,és nem ihat alkoholt,nem cigizhet
2011. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Éjfélig. És ha betartja a szabályokat, akkor 1-2 év múlva akár tovább. Ha nem tarja be akkor minden alkalommal 1 órával kevesebbet maradhat, végül semeddig, ha nem javul. Meg különben is ha balhézni akar akkor azt meg fogja tenni fél óra alatt is, akár a sulit hanyagolva, úgyhogy a nagy korlátozással nem lehet megakadályozni a nem kívánt dolgokat. Ezt azért mondom, mert annak idején engem sem engedtek szórakozni úgy mint a barátnőimet, ezért a suliból léptem le, pl. hogy meglátogassam a barátnőmet.
2011. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Azért vicces,hogy sokan azt mondják,hogy csak 10ig,vagy éjfélig engednék el,meg hogy nem cigizhet,meg nem ihat:DD Mégis ezt hogy szbajátok meg nekik?A legjobb nevelést kapott gyerek is "elcsábul" ha piával,cigivel kínálják.Tudjátok,hány kis 15-16 éves csitri szaladgál odakint éjnek évadján,vagy bulizik valahol,részegek,cigiznek ne adj' Isten drogoznak?
2011. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha megbizhato elengednem barmeddig, csak tudnom kellene hol van es hogy kikkel. Tolem ihatna is egy kicsit, ha nem reszegen jonne haza minden oke lenne. Ha tiltasz neki dolgokat ugyan ugy fogja csinalni es neked hazudni fog.
2011. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
szerintem egy normális 16 éves lánynak már van annyi esze, hogy belássa, nem kell lerészegedni ahhoz, hogy jó legyen egy buli. én is elmentem ennyi idősen bulizni és nem határidőhöz voltam kötve, egyszerűen meg kellett ígérnem, hogy jól fogok viselkedni. ha bízol a gyerekedben, akkor tudod, hogy nem fog hülyeségeket csinálni.
2011. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Inkább az a vicces, hogy egyesek előbb engednél el 'szórakozni', mint 'bulizni'. Tapasztalataim szerint az ilyen szórakozások alkalmával sokkal durvábbb dolgok történnek, mint egy bulin egy ismerősnél.
2011. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

te a lány vagy? vagy a szülő?


egyébként attól függ,hogy kivel és hová pontosan.

2011. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!