Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves lányt meddig...

Egy 16 éves lányt meddig engednél el bulizni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehát jogos a kérdés. Persze nem lehet megzabolázni akárkit akármivel, de a tiltás szerintem nem jó. Azért a 10 óra kicsit korai, nem? Na jó, legyen éjfél. A szabályok be nem tartása esetén 1 órával rövidíted a távollétet, az tetszik. Na de mi van, ha nem tartja be? Milyen szankciót teszel? Nyilván, ja, jó lenne valami mértéket adni, de szerintem nem igazán lehet korlátozni, hogy mit mikor hol csináljon egy 16 éves "gyerek". Felügyelni nem fogod.
2011. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
40%
Ha nyilvános helyre menne akkor éjfélig maximum vagy aznap az utolsó buszig amivel haza tud jönni, inni ihat de mértékkel persze. Ha házibuliba megy és tudom hogy pontosan hol lesz kikkel akkor akár ott is aludhat persze ha házibuliról van szó és nem az utcán.
2011. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%

Akkor már el se megy az ember ha már 10ig maradhat. Egy szórakozóhely általában 9-től nyit...Különben meg a bulizás nem azt jelenti hogy egész éjszaka mulat az ember? Nem tudom itt az idősebb korosztály bulizott-e de nagy valószínűséggel akkor nem.

Lehet lepontozni, de most könyörgöm. Mikor kezdjen akkor szórakozni, élni, 30 évesen? Én 16 évesen kezdtem el bulizni járni, késő délután mentem, reggel jöttem, mindig élve hazaértem. Azt se tiltották meg hogy igyak, csak mindig mondták hogy mértékkel, ők is voltak nem egyszer tajtrészegek. Tudták rólam hogy eddig se csináltam hülyeségeket, most se fogok csak azért mert bulizok, sose drogoztam, cigizni 3 hónapig cigiztem ez meg a depresszió miatt volt, ha meg többet ittam a kelleténél a barátaim hazahoztak.

Mi nem tudjuk hogy milyen a gyerek, ha látszik rajta hogy olyan mindent bevállalós, nagyszájú, akkor még talán meggondolnám.

18/l

2011. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Hajnal 2-ig simán, persze csak korának megfelelő szórakozóhelyre.

Az nagyon idegesítő, ha egy felnőtteknek létrejött szórakozóhelyet ellepnek a tinik.

2011. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
43%

Én éjfélig engedném el, és vagy mennék érte, vagy valakinek haza kéne kísérnie. Nem tiltanám meg neki, hogy esetleg megigyon egy koktélt a barátnőivel, de a részegséget abszolút nem tolerálnám!!

Azért ne essünk már túlzásokba, hogy nem engednénk el a 16 éves lányunkat buliba..meg 10 óráig max a barátaihoz mehet át egy kicsit szórakozni. ű

Engem anyukám 12- ig engedett el 16-17 évesen. Ha a barátom hazakísért, akkor fél 2-ig.

Nem lett semmi bajom, jól tanultam, nem züllöttem le, férjhez mentem stb stb. Szerintem mindennek a kulcsa a mértékletesség. Megtalálni az aranyközéputat.

Szerintem, ha egy szülő őrülten tiltja és fogja a gyerekét, abból sokszor sokkal rosszabb dolog sül ki. Tudnék több példát is mondani az ismeretségi körömből, akikkel így volt. Persze az sem jó, mikor a 16 éves lányok részegen másznak haza hajnali 5-kor.

Mértékletesség.

23/L

2011. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
46%

16 évesen reggel jöttél haza??

ezt kevés szülő engedné meg..


most Őszintén! ha a gyereked adná elő,hogy:majd reggel fog haza jönni,-te nyugodtan feküdnél le..?.

2011. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Egyébként éjfélkor meg már kb semmi nem jár, éjszakaival mehet az ember de jó ha fél órát kell várni a buszra pl, aztán ott van egyedül, este a buszmegállóban ahol ki tudja ki támadna rá. Akkor már inkább a buliban.
2011. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Engem bármeddig elengednek, hétközben is. Általában apa jön értem (úgyis a városba kocsikázik éjjel), ő visz haza.


Hozzáteszem, hogy kb 3 havonta - félévente 1x megyek valamerre, akkor is koncertre.

2011. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
az a vicc h aztirja mki h 10ig meg éjfélig, és mégis televannak a szórakozóhelyek 15! 16! évesekkel. Énsem vagyok sokkal több de én 16 évesen tényleg 11-12ig mehettem el, bulizni meg tinibuliba :D odais 11ig:D inni nem ittam.
2011. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
40%
11-ig, és érte mennék. Ha nem tetszik neki, nem mehet.
2011. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!