Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a szép...

Miért van az hogy a szép embereket előnyben részesítik?

Figyelt kérdés
kedvesebbek vele a boltban, segítőkészebben szolgálják ki és még számos példát mondhatnék... Mit gondoltok erről?
2011. júl. 28. 14:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy a szebbeket kifejezetten, de pl. a mosolygósakat igen, próbáld ki meg fogsz lepődni.
2011. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek igaza van, bár kicsit átfogalmaznám: a mosoly mindenkit megszépít ;)
2011. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy én melyik kategóriába tartozok? a kérdésre koncentráljatok és ne személyeskedjünk. köszi
2011. júl. 28. 14:54
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom hogy szép vagyok-e vagy csúnya, de én nem vettem még észre ilyen különbségeket...
2011. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Már ebből a második kommentedből kiderült milyen vagy.... Na ezért!
2011. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

te kérdező egy tapló vagy


neki támadsz az embernek aki nem is írt semmi rosszat

2011. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó két válaszolóval... Az elsőnek meg igaza van.
2011. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

A dolog létezik, szerintem önkéntelen emberi viselkedés..

Személyes példám alapján: szép, csinos lány voltam, mindenki törte magát, hogy szívességeket tegyen értem, sosem tudtam, miért. Aztán nem részletezem miért, de sajnos felszedtem néhány kilót, már messzemenően nem vagyok olyan esztétikus látvány (kiugróan csúnya sem, hogy azért nézzenek szerencsére), és az emberek szemében egyszerűen nem létezek. Aki mindkét oldalon állt már, szerintem csak az érzi a különbséget.

2011. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy látszatokra épülő világ. Nem véletlenül alakult ki a "báránybőrbe bújt farkas" kifejezés. Ettől függetlenül vannak kivételek, de határozottan nagyobb az esélye pl. állásinterjún egy szép embernek (persze ne legyen teljesen analfabéta, kivéve egyes állások esetén, amikor kifejezetten olyan ember kell). Akkor nincs esélye, ha egy baromi ronda nő interjúztat és ezért megkeseredett és utálja az összes szép embert. :) Egyébként ezt látod nap, mint nap, vagy te vagy a szép ember és tapasztalod?
2011. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Sose vettem észre, hogy különbség lenne... Boltban semmiképp. Esetleg munkahelyeken, kocsmákban pultosnak, vagy más munkakörökbe előny az esztétikai megjelenés, de azt meg is értem. Csalogatni kell a vevőket.
2011. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!