Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy "megszok...

Mit lehet kezdeni egy "megszoksz vagy megszöksz" típusú férfival?

Figyelt kérdés

28 éves. Bár még csak fél éve vagyunk együtt, de úgy érzem így nem lesz jövője a kapcsolatunknak. Teljesen hozzászokott a szingli felelőtlen életvitelhez, próbálnám "irányítani" persze csak olyan téren hogy mi fér bele egy párkapcsolatba, mi nem, mi az amin változtatnia kell. Persze nem szeretném teljesen átváltoztatni, csak minimálisan hogy mindkettőnk számára megfelelő legyen.

Kompromiszumra képtelen, azt érzem csak én adok bele a kapcsolatba őt mintha nem is érdekelné. Erről próbáltam vele beszélgetni, hogy ez így nem fog menni. Azt mondta ő ilyen, de senki kedvéért nem fog megváltozni, akar engem...ha bírom mellette boldogok leszünk, idő kell amíg megbízik bennem és megmutatja az érző/gondoskodó éjnét. Ha elegem lesz úgyis kidobom, amit egyébként megtud érteni...csodálja hogy eddig is bírtam.

Mégis milyen hozzáállás ez?

24/N


2011. júl. 27. 20:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Így már értelek. Bocs, ha hülyülésnek tűnt a korábbi bejegyzésem. Én egy toleráns ember vagyok, de nálam sem férne bele egy párkapcsolatba az, hogy a partner flörtölgessen. Sőt, az "egyedül megy szórakozni"-t sem csípném. Mi ilyen sosem tettünk az osztálytalálkozók kivételével.

Sürgősen beszélj vele, és bár én szakításellenes vagyok, de ha nem tud veled valós párkapcsolatban lenni, holott Te ezt igényelnéd (joggal), akkor sajnos le is út, fel is út. Eltérőek az elvárásaitok.

2011. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én barátom is ilyen típus, nála a "nő a háziasszony" című slágertéma okoz problémát. Eddig csak olyan női voltak akik boldogan beletörődtek a szolgalelkűségbe és kinyalták a seggét is. Nagyon jól tudja manipulálni az embereket amúgy.

Hát pechére én is. :D Szóval egy pár hónapig ment köztünk ez a kimondatlan hatalmi harc a másik megtörésére, végül csak belátta, hogy én nem leszek csicska, nem is vagyok hajlandó elviselni, ha ugráltatnak, én szívesen elosztom kettőnk közt a munkát és megcsinálom a rám eső részt, de más után nem fogok takarítani vagy ilyesmi. Nem hiszem, hogy könnyű lesz bánni vele, de határozottan fejlődőképes, csak úgy kell intézni az egészet, hogy a férfiegó büszkesége ne sérüljön. Már sok mindent megcsinál, ha mondom neki, nem az igazi, de én bízom benne, hogy előbb-utóbb jobb lesz. Mert egyébként minden más annyira jól megy köztünk, hogy nagyon sajnálnám ezért feláldozni a dolgot.

Esetében ez amúgy a szar szülői nevelés következménye... anyuci kissé elkényeztette...

20L

2011. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

na,máris bevéded,pedig nem kéne. egy normális kapcsolatban olyan nics,h az egyiknek különleges,a másik meg leszarja de majd úgyis észreveszi h én vaygok neki az istennő!!


ne kábítsd magad,hagyd a fenébe. valószínű meg fog változni ha megtalálja az igazit,aki nem te vagy mert akkor nem így beszélne veled. a bizonygatásba meg beleőrülsz majd,és az időd is pocsékolod

2011. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Gyerek még egy felnött kapcsolathoz. Te tudod, hogy szánsz-e az életedböl még kb. 10évet arra, hogy megvárd mig felnö?
2011. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szökj meg,amíg még megteheted.Ugye nem akarod,hogy később érzelmileg zsaroljon?
2011. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

én gyűlölöm az ilyen embereket kerülöm is őket egyszer nem tudtam elviselni a bunkóságát és berágott és letörte a mosógépem tetejét na akkor engem is elkapott az idegroham és megfogtam a gép tetejét jol összeszoritottam a fogamat és nekimentem a hülye plazma tv jének és szarrá vertem vele

majd előkaptam a 3 bőröndömet mindenemet belevágtam és fél ora alatt összepakoltam és otthagytam a franc ba és még a pénzem is felkaptam és visszamentem a lakásomba és jo messzire elkerültem...

2011. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál én abból azt szűröm le, hogy nem érett még egy komoly kapcsolatra, lehet ilyen marad,de ezt nem fogod tudni megváltoztatni, ha ő ezen nem akar változtatni.

Az én párom amikor összejöttünk egy buliban úgy csajozott, hogy ott álltam mellette(igaz talajon volt már szegénykém),de tudom, hogy ő csak szórakozásból ilyen, nem is járunk bulizni(nem emiatt).Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem ő nem érzi azt amit te és nem is fogod tudni megváltoztatni,ha ő nem lesz beléd igazán szerelmes.Lehet aki utánad jö, vagy azután, majd megváltoztatja,de ha ennyi idő alatt semmi változás akkor reménytelen.Az, hogy valaki nem takarít arra meg lehet tanítani, de aki nem érzi azt h. küzdeni kell valaki miatt az nem fog megváltozni(majd ha talál olyan lányt aki az "igazi" annál már lehet lesznek változások, vagy csak érnie kell még)

2011. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján Ő, egy teljesen éretlen személyiségű fiú, aki nem képes komoly kapcsolatra. Szerintem hagyd a fenébe, keress olyat aki úgy gondolja ahogy te. Senkit nem lehet megváltoztatni ha Ő nem akar változni. Neki így kényelmes, csajozik, szórakozik, eltűnik stb, te meg vársz rá. Erre nem lehet építeni egy kapcsolatot.
2011. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Biztos akad olyan lány, aki elviseli a baromságait, de te nem vagy ilyen. Túl különbözőek vagytok, így valóban nincs jövője a kapcsolatnak.
2011. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi a párom. Egy-két dologban szeretném, hogy ne csak a sajátját hajtsa, ne legyen ennyire önfejű, öntörvényű, hogy itt vagyok neki én is. Hááát, változott valamennyit az utóbbi időben, s remélem, az évek folyamán jobban egymáshoz fogunk csiszolódni. Azt érzem, hogy ragaszkodik hozzám, és szeret. Én is imádom, ezért nem is nyaggatom ezzel. Elfogadom, s remélem jobb lesz. De ha így is marad, ez nem lenne válóok.
2011. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!