Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem arra irányul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem arra irányul, hogy a barátom 360 fokos fordulatot vett. Megszoksz vagy megszöksz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Munkanélküli lettem és annyit nem tett meg, hogy beajánljon a főnöke cégébe. Céges bulikra jár, engem meg itthon hagy. Olyan mintha 2 teljesen külön életet élnénk,alig van közös program és kifogás is egyre több, hangulatember lett. Mi tegyek szerintetek? pedig szépen indult...
2008. nov. 7. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

360?

nem 180? :D

amúgy pedig ülj le vele,beszéljétek meg hogy akkor most mi van.

2008. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszélned kell vele. Mondd meg neki, hogy ez téged bánt és hogy egy kicsit megértőbb is lehetne.
2008. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát...az csak nem rossz, ha 360 fokos fordulatot tettXD

Amúg meg egyetértek az előzővel!

2008. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ültesd le,és beszéljétek át a kapcsolatotokat.

Nem sejtesz harmadikat a dologban?A sok különprogram meg,hogy Téged otthon hagy ezt engedi sejtetni.

2008. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz viszont a férfiakat nagyon nehezen lehet leültetni beszélgetni. Az nem lehet, hogy eddig is ilyen volt csak ugye neked is volt munkád és nem értél rá ezen tépelődni?

Ha ennyire feltűnően hanyagol próbálkozz meg annál inkább kedvesnek lenni. Próbálj kicsit megújulni, meglepni őt. Ha harmadikat sejtesz a dolog mögött, akkor pedig nyomozz egy kicsit utána! (lehet, hogy idióta ötlet, de ha rákérdezel, akkor szerinted bevallja és nem tagadja? Nincs az a férfi a Földön!)

2008. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
360 fok az ugyanannyi,nem?:D matek,matek....
2008. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!