Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszoksz vagy megszöksz?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan életet élnél,amit nem érzel magadénak,de sok dolog megnehezitené a tovább lépést,elfogadnád,vagy tovább lépnél akkor is,ha félsz?
2010. dec. 8. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbléptem, és jól tettem, bár nagyon paráztam.
2010. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mesélj!! Vagy nem publikus?
2010. dec. 8. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :)
2010. dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát dióhéjban annyi, hogy együttvoltam egy pasival.Egy nagy szerelemnek indult, jól éltünk, mert volt pénze, szép helyen laktunk, stb.Csakhogy időközben rájöttem, hogy nem illünk össze, más az érdeklődési körünk, teljesen mások vagyunk.Ő szeretett engem, és nem akart szakítani, én viszont tudtam, h nem lesz jó, ha együttmaradunk.Fel mertem rúgni a nyugis, unalmas, biztonságos kapcsolatot.És most újraépítem az életem, igaz, hogy megint havi 80ből csöveskedek, viszont újra szabad vagyok, és várom az igazit, akivel igazán boldog lehetek majd:-)

25/L

2010. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy neki is jó lökést adtál a változáshoz :)
2010. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit veszítenék? A lehetőség megér egy kis kényelmetlenséget.
2010. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak nekem nem kis kényelmetlenségem lenne... :( Ajjj,de nehéz az iskola táska,hát még az élet...
2010. dec. 8. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!