Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy "megszok...

Mit lehet kezdeni egy "megszoksz vagy megszöksz" típusú férfival?

Figyelt kérdés

28 éves. Bár még csak fél éve vagyunk együtt, de úgy érzem így nem lesz jövője a kapcsolatunknak. Teljesen hozzászokott a szingli felelőtlen életvitelhez, próbálnám "irányítani" persze csak olyan téren hogy mi fér bele egy párkapcsolatba, mi nem, mi az amin változtatnia kell. Persze nem szeretném teljesen átváltoztatni, csak minimálisan hogy mindkettőnk számára megfelelő legyen.

Kompromiszumra képtelen, azt érzem csak én adok bele a kapcsolatba őt mintha nem is érdekelné. Erről próbáltam vele beszélgetni, hogy ez így nem fog menni. Azt mondta ő ilyen, de senki kedvéért nem fog megváltozni, akar engem...ha bírom mellette boldogok leszünk, idő kell amíg megbízik bennem és megmutatja az érző/gondoskodó éjnét. Ha elegem lesz úgyis kidobom, amit egyébként megtud érteni...csodálja hogy eddig is bírtam.

Mégis milyen hozzáállás ez?

24/N


2011. júl. 27. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%

nahát, pontosan egy ilyen sráccal járok (vagy csak jártam?)

csak mi picit fiatalabbak vagyunk, ő 20 én 19

bocs az offért

2011. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Verd nyakon, hatásos. :D
2011. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Az élet túl rövid. Jöhetnek nehézségek, gondok, bajok, betegségek. Nincs értelme elpazarolni a fiatalságot. Nekem sem volt jó társam és most sincs senkim, csak a lányom. Csak nézegethetem, hogy mások milyen szép harmoniában élnek. Ne veszítsd el önmagad senki kedvéért. Az illető meg is halhat idő előtt, egyszerűen egy jó társ kell.
2011. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen nincs:D Úristen. Egy szót mondok, célzás:Wiedersen!
2011. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanebben a cipőben jártam. Anno egy 30éves férfit akartam megváltoztatni, másfél éven keresztül próbálkoztam, nm jött össze, feladtam, bejelentettem, hogy megyek. Nem engedett, csak egy hónapot adjak neki, ígért fűt-fát. Miután másfél évemet rááldoztam és szerettem, azt mondtam kibírom.

Most 6 év után, olyan szinten ragaszkodik hozzám, hogy rá sem lehet ismerni. Ha nem lettem volna mellette végig, azt mondanám kicserélték. Akkor rádöbbent, hogy szeret, és ha nem akar elveszíteni, változtatni kell. Ugyanazt csináltam, amit ő, szingli életmódra váltottam mellette, és észhez tért. Ha Téged is szeret, és komolyan gondolja, és magába néz, hogy nem "fiatal", ő fog lépni.

2011. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Megszöksz.
2011. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen kapcsolatban. Egy nagy veszekedés után inkább megszöktem és nem pazaroltam rá az időm.

19/L

2011. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De valahogy én azt érzem, hogy megéri. Hogy köztünk valami nagyon különleges van amit én egyből észre vettem és ő sajnos még nem lát. Vagy lehet csak belemagyarázom. Nem tudom, már kezdek belefáradni...
2011. júl. 27. 20:48
 9/20 anonim ***** válasza:

Azért a nagy szakításpártolás előtt én azért megkérdezném, mik azok a szokásai, tualjdonságai neki, amikbe Te rendre beleakadsz, amik összeférhetetlenek a párkapcsolatotokkal?

Mert ha kiderül, hogy nem hajtja le a wc deszkát vagy középen nyomja a fogkrémet, akkor azért inkább beszélgessetek. De ha nem ennyire triviális, hanem komolyabbak a gondok, azt kellene megtudnod, hogy ő mennyire vesz Téged komolyan, hogy szeret-e vagy csak egy "státusszimbólum", hogy van csaja?

2011. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A szilgi életmódot arra értettem, hogy mindig volt csaja, meglehetősen népszerű a lányok körében, de egyik se érdekelte igazán. Csak kihasználta őket.

Nálam ami alap dolog és minimálisan elvárom tőle, hogy ha velem van akkor ne flörtölgessen más nőkkel, ne csajozzon állandóan. Eljárhat szórakozni nélkülem, de azért néha vigyen magával. Vállaljon fel hogy mi egy pár vagyunk. Ha ott vagyok mellette, ne nézegessen feltűnően más nőket. Ha olyan kedve van, hogy épp magányra vágyik akkor nem tehetei meg azt hogy eltűnik hetekre, mivel egy kapcsolatba szerintem ez nem fér bele.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, szóval ne apróságokra gondoljatok.

2011. júl. 27. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!