Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy hét alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy hét alatt valaki 180 fokos fordulatot vegyen? Vagy nem is szeretett soha?

Figyelt kérdés

A parom imàdott , soha sem hittem volna , hogy valaha kitudnà mondani , hoyg legyen vège.Biztosìtott arròl, hogy soha èletèben nem kène neki màs,csak èn.Aztàn nagyon csùnyàn osszevesztünk egy tanulmànyi lehetösègen(màsodszakmàt szerezhetnèk), ahol hatalmas tàvolsàgra lennènk egymàstòl.Egy hèten keresztül hanyagolt, pont a szüleinket làtogattuk,ìgy nem is aludtunk együtt. Majd egy"kikönyörgött" talàlkozàs utàn közölte, hogy màr nem akar tölem semmit. Mèg szeret , de màr nem ùgy , mint règen ès nem birja , hogy àllandòan veszekedunk. Amit èn sem , de nem egy emberen mùlik az egèsz szerintem.Majd egy csomò ellenèrvet hozott fel a kapcsolatunk ellen , amit èn annak idejèn mondtam neki, hogy ezek valamikor nehèzsègek lesznek az èletünkben.Amit ö"buckàknak"titulàlt es azt mondta barmikor letudjuk öket gyözni , mert szeretjük egymàst.Erre most ö az èn egykori nehèzsègeinkkel èrvelt ellenünk. Emiatt vagy amiatt nem lehetünk együtt, ami egykoron is ìgy volt. Ennyire megvàltozott vagy nem szeret ès feladta. Nem is szeretett egyàltalàn ?Azòta mondta , hogy majd minden rendbe jön... De ezek nem fognak valtozni es nem tudom ezt hogyan erti.

Egyik pillanatban szeret , a màsikban nem.Ùgy èrzem magam , mint egy papìrzsepi, akit egyszer elövesznek , aztàn eldobnak.(Az egyik nehèzsèg az pl. , hoyg a csaladjaink nem tudnak minket elfogadni ès a kèt csalàd sem jön ki jòl) De ez csak egy aprò pèlda.Lehet ìgy jövöje egy kapcsolatnak ?Sokszor engedek èn , de màr ö is megtett èrtem nagyon sok mindent , nem gondoltam volna, hogy most elfordul tölem .Vagy csak nem akar problèmàt ? 26/L


2009. jún. 23. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem túlzok. Velem ugyan ez volt. Egész nap együtt voltunk, ölelt, csókolt, szeretett, szeretkeztünk, és a szemembe mondta hogy szerelmes belém. Másnap reggel msnen: te figyu, inkább szakítsunk.


Én sem hittem el, de amint látod létezik ilyen. Ez van, ezzel nem lehet mit csinálni. Túl kell esni rajta, és tanulni a hibádból..már ha hibáztál egyáltalán.

2009. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja, hogy te lány vagy...én fiú
2009. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

minden pasi ilyen...olyan "szeretlek, imádlak (majd) megeszlek és kihánylak"

amugy lehet, h kihasznált...a 21.században vagyunk..sok minen megtörténhet...sajnos..

szerintem lépj túl rajta...tudom h nehéz meg "lehetetlen" de csak próbáld meg...sokkal több pasi van a világon aki a saját életénél is jobban fog szeretni:)

remélem h megtalálod magadnak egyszer az igazit:)

sok szerencsét hozzá:)

2009. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

15:37 vok

ja és ne keressed magadban a hibát! ez nagyon fontos dolog!

foglald el magad amennyire csak tudod!

és ne legyél szomi:) attól még, hogy te szomorú vagy ő nem lesz az...sőt! boldogan éldegél mintha semmi baja nem lenne...

viszont ha szomi vagy az hatással lesz sok emberre.pl:családtagok, barátok, haverok akik szeretnek!

2009. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon aranyos ès kedves vàlaszok voltak. Nagyon szèpen köszönöm. Attòl fèlek, hogy elszalad az idö ès talàn soha sem talalok egy szeretö ffit.

Nem vagyok sem csùnya , sem buta , mègis ùgy èrzem magam.

A legrosszabb , hogy bennem nem vàltoztak meg az èzelmek ès ùyg èrzem mèg èlvezi is, hogy fàjdalmat okoz nekem .

2009. jún. 23. 15:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Elsö vàlaszolònak , te mennyi idösen kaptad ezt meg ?
2009. jún. 23. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Szintén előfordult egy hasonló szitu: egyik nap még happy szeretlek meg minden, este már nem lehetett elérni, másnap meg kifejtette, hogy legyen vége.


Bár itt külső tényező (ex) is közbeszólt...

2009. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 17 éves koromban.
2009. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hm... azt hiszem te joval fiatalabb voltal ! :D
2009. jún. 24. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:

De nem is bánom utólag mert megedzett. Mostmár nehezebb összetörni, és elsőkézből tapasztaltam, hogy ilyen is megtörténhet. Hát ez van, ilyen az élet :P


...ja, és 1 hónap múlva leszek 18 ;)

2009. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!