Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnek közel a 30-hoz,...

Egy nőnek közel a 30-hoz, vagy talán kicsivel felette van még reménye, hogy berendezkedjen egy boldog életre?

Figyelt kérdés

Nincs senkim, csak a munkám.. Ott pedig nem lehet ismerkedni, a csapat jó, de kivétel nélkül mindenki családos. Őket mondanám a barátaimnak, de nem olyan igazi barátok, csak jó velük dolgozni, és néha beszélgetni. Közös programot sem nagyon szoktunk csinálni.

Egyetemista koromból még van pár ember, akikkel tartom a kapcsolatot, és tényleg bezárult a barátok "listája", velük nem tudok elmenni szórakozni, mert régen kollégista voltam, az ország másik felében.

Egyedül élek, és egy macskám sincs. Fáj a hátam, rosszul alszom, és nincs, aki megmaszírozza. Reggelente mindig egy kávét főzöm évek óta, és csak magamnak csinálok reggelit. Ha nem vagyok a munkahelyemen, szinte senki nem szól hozzám. Ha beteg vagyok, senki nem néz rám. Nincs testvérem, a szüleim pedig egy határ menti kisvárosban élnek, őket is ritkán látom. Mit lehetne tenni, hogy ne legyek ilyen magányos? Hiányzik a férfi az életemből, 22 éves korom óta nem udvaroltak nekem. Már arra is motiválatlan vagyok, hogy jógázni elmenjek, igazából ott sem tudok senkivel egy-két szót váltani, nem olyan a hely. Nemrég találtam rá erre az oldalra, gondoltam megkérdezem, nektek mi a véleményetek, ti mit tennétek a helyemben? Talán pont itt találom meg a kezdő löketet.

Nem érdekel az sem, ha gonosz dolgokat írtok, mert igen, nyilván nem véletlen, hogy ilyen régóta nincs senkim, én is tudom, hogy hibás vagyok benne, csak azt nem tudom, hogy pontosan miben. Csak arra vágyom, hogy legyen valaki, akiről gondoskodhatok, akit szerethetek, és akitől ezt viszont megkapom, most legyen ez akár párkapcsolat, akár baráti kapcsolat, nekem ezek nagyon hiányoznak az életemből. És irigykedve nézem a babakocsit tologató kismamákat, és a boldog párokat, és teszem fel a kérdést, hol rontottam el? Hisz ez lenne a normális. Soha nem voltam karrierista nő, így alakult, hogy a munkámnak élek, hogy ott legalább emberek vesznek körül, és pörgés van. De ahogy kilépek, kezdődnek a magányos estéim, legjobb barátom a számítógép, és a tévé.. De nekik nem hiányoznék, ha egyszerűen eltűnnék.

Ha van valakinek bármi tanácsa, esetleg hasonló érzések kavarognak benne, szívesen olvasnám a sorait!


2011. júl. 27. 12:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy jársz jógázni. Ha itt nincsenek olyan emberek, akik neked szimpatikusak, menj másik mesterhez, hátha ott találsz. Járj edzőterembe, bár ott szelektálni kell, mert sok a linkóci.Mi a hobbid, mit csinálsz szívesen? Tedd ezt szervezett körülmények között, a közös érdeklődés összehozhat jóbaráttal esetleg szerelemmel.

Ahhoz, hogy kapcsolatokat építs, neked is kell lépéseket tenni.

2011. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az a baj, hogy a munkahelyeden kívül nem nagyon jársz sehova. A jóga meg nem az a hely, ahol nagyon ismerkedni lehet... járj el, ismerkedj emberekkel, aztán majd alakul.

Pl. beiratkozhatnál egy nyelvtanfolyamra, új fősulira, járhatnál edzőterembe (nem csak kigyúrt állatok vannak, normális palik is) Kutyát is lehet venni, a kutyasétáltatás közben tuti ismerkedsz más kutyásokkal, plusz a kutya is társ addig is:)

2011. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

tudom, hogy hibás vagyok benne, csak azt nem tudom, hogy pontosan miben


Mondd,jársz te társaságba?

Én a helyedben beiratkoznék valamilyen tökjó tanfolyamra,ahol vannak hímek is.Nem volna kedved thai konyhaművészetet vagy barkácsolást tanulni?:)))

De hiába osztom itt az észt,én is ugyanilyen vagyok,csak tizessel fiatalabb kiadásban.:( :)))

2011. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Szereted a macskákat? (gondolom mert megemlitetted) Ha így van, akkor vegyél egyet.. szerintem ő is nagyon jó társ tud lenni, persze egy embert nem helyettesít, de biztos vagyok benne, hogy egy állat mindig jó, ha van. Vagy amit a 2. válaszoló írt, egy kutya is jó ötlet. És sétáltatás közben ki tudja, kivel futsz össze :)
2011. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Másodikkal egyre jár az agyunk:)))
2011. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen megértelek. Nehéz helyzet... Nekem szerencsére van párom, de nélküle totál egyedül lennék abban a nagyvárosban, ahol élek. Nekem az igazi barátnők hiányoznak nagyon. Szerencse is kell hozzá, hogy olyan közegbe kerüljön valaki, ahol jó kapcsolatokat tud kialakítani, vagy megismerkedni olyanokkal akikkel egy hullámhosszon van. Pláne nehéz ismerkedni, ha valaki visszahúzódóbb, félénkebb típus.

Attól függően, hogy mi a hobbid, regisztrálhatnád magad különböző fórumokon és az ottani levelezgetésekből talán még személyes találkozgatások is megvalósulhatnak, vagy elmehetnél blogtalálkozóra.

2011. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

:(

Szerintem ne add fel. Az internet pont jó arra is, hogy barátokat, vagy társat szerezz. Persze tenni kell érte. Nem hiszem, hogy el kellene keseredned. Jó, az kicsit fura, hogy 8 éve nem udvaroltak neked, de azért nem kilátástalan a helyzeted szerintem. Kicsit több erőfeszítés kell, mint 20 évesen, de nem lehetetlen. Drukkolok. Remélem sikerül megtalálnod a boldogságot.

Lehet, hogy teljesen új helyzetekbe kellene kerülnöd. Olyan dolgokat kellene csinálnod, amiket eddig nem tettél. Új helyekre menni (akár céltalanul is). Sportolni, edzőterembe járni, stb stb.

2011. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát, nagyon jó társ, kimozdulsz. Nekem régen rengeteg kutyás haverom volt, sőt még egy kapcsolat is. Amúgy manapság rengetegen társkereső oldalakon ismerkednek.
2011. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

"közel a 30 hoz" úgy csinálsz mintha vagy 70-80 lennél...tök fiatal vagy,miért keseregsz úgy mint egy öreg néni,aki mellett már elment az élet...?

énis 30 vagyok és életem legszebb éveiben vagyok,sose néztem még ki ilyen jól, és nem mentek még ilyen jól a dolgaim! kikérem magamnak az összes 30 éves nevében, hogy leirjanak! Ja,kb 23-nak néz mindenki,ez meg a másik...

2011. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
És az internetes társkeresés, vagy rapid randi? Szerintem ebben a helyzetben semmi veszíteni valód nincs. Legalább kimozdulnál, randizgatnál emberekkel. Simán találozhatsz ilyen módon is az igazival.
2011. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!