Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt mondta, hogy ő...

A párom azt mondta, hogy ő szívesen maradna gyesen a kicsivel ha én többet keresnék. Másnál volt/van ez így?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő, még nincsen gyermekünk de majd a későbbiekben szeretnénk. Kettőnk közül én keresek többet ezért mondta, hogy ő otthon maradna a babával, és jobban kijövünk. Szerintetek ez így helyes lenne? :)
2011. máj. 17. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem egyedi, hallottam már ilyet.
2011. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Én biztos nem mennék bele. Egy nő életében szerintem az a legszebb periódus, mikor otthon van a babával. Én ezt nem hagynám ki valamennyi plussz jövedelem miatt.
2011. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Minii Vikii ***** válasza:
62%

Szia!

Ebben nincsen egyáltalán semmi rossz. :)

Láttam már olyat, hogy a férfi maradt otthon. Attól függ, hogy ki keres többet. Szerintem jó, ha az apuka van otthon a babával, legalább ismerkednek. Ettől ne félj! :)

Sok sikert a babához! :)))

2011. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
szerintem ez lenne a helyes ha többet keres. 10.000Ft. különbségnél tök mindegy, de a baba sok pénzt visz el, és ez már a 21. század, ffi-ak is nevelhetnek gyereket, semmivel nem lesz rosszabb a gyerek, és nevelve se lesz rosszabbul
2011. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Persze.

Egy apa is mindent meg tud tenni, az anyatejes táplálás emlővel nevezetű műveleten kívül. :)


Nálunk nem csak szóba került. Megpályáztam egy állást, ahol jóval többet kerestem volna, mint a férjem. Ha elnyertem volna, és nem tudjuk továbbra se megoldani a bölcsit vagy ovit, egyértelműen apa marad itthon a kicsikkel.

Sajna a harmadik fordulón kibuktam. :S

Pedig megnéztem volna, ahogy a párom köténykében takarít. ;)

2011. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:):) köszi a válaszokat

én is elképzeltem amint otthon babázik, örülök, hogy felajánlotta, szerintem aranyos tőle

2011. máj. 17. 13:47
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
még szép. én is így fogom csinálni, amelyikünk kevesebbet keres, az marad otthon a 6.hónap (vagy1 év) után. ez teljesen logikus, azt kell nézni hogy a legjobb a családnak. az oké hogy egy újszülöttet csak az anyja tudja ellátni, de egy egyévessel már boldogul az apja is.
2011. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
szerintem logikus lépés. Minek tengődjetek a kevesebb pénzből. Az egész csakis azon múlik, hogy te akarsz e tovább dolgozni vagy inkább otthon maradnál.
2011. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk így van megbeszélve.

A felállás, hogy valamivel többet kerestem mielőtt eljöttem szülni.

3 gyereket terveztünk, most van 2 lányunk, 1 és 3 évesek. Nagyon hiányzik a pénz ami általam kiesik, de kibírjuk míg a 3. meglesz és 1 éves korában megyek vissza melózni, apa meg itthon marad.

Ha 10-20 e ft-al keresnél többet nem érdemes, de ha 100 e ft-ról van szó már igen.

Szerintem egy normális családban ez nem tétel.

30N

2011. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
84%

1 éves kor után szerintem teljesen rendben van, ha a férfi nem úgy képzeli, hogy otthon vakarja a golyóit, nézi a sportcsatornát, a ded csendesen eljátszik a szőnyegen, anya pedig a munkából hazajövet bevásárol, majd mos, főz, vasal.

Ismerősi körben volt férfi otthon, mindent el tudott végezni, szépen ellátta a gyereket ahogy kell.

2011. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!