Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szarul esik ez! Mit tegyek...

Szarul esik ez! Mit tegyek ellenne? L/15

Figyelt kérdés
A barátom 2 hete szakított velem ( neten keresztül). Van egy lány akivel 1 év nagyon szimpatizált ( ez a csaj a barátnőm is) zavarta is a csajt amikor együtt voltunk, kibeszélt minket és stb. ezt persze tudta a barátom és nem tetszett neki.. és kérdezte most tőlem a volt barátom hogy szóba áll-e velem csaj.. mondom igen de mondta neki hogy az lesz a kérdés hogy veled szóba áll-e és ekkor azt mondta hogy majd ráír facebookon és kiderül, utaltam arra hogy mivan tán tetszik neki erre azt mondta a volt barátom hogy dehogy, hagyjam is ezzel. Ismerem a barátnőmet hogy ezt így teljes kezdeményezésnek fogja venni és már így mindennap ráfog írni a volt barátomra meg a családjuk is nagyon kijön egymással szóval kész a tökély kapcsolat. Baromira rosszul esik.
2011. júl. 27. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:
mondtam neki
2011. júl. 27. 10:26
 2/7 anonim ***** válasza:

mi a sz..rért akar neki írni?

Jobb lesz, ha beletörődsz, hogy össze akar vele jönni...

Ráadásul én az ilyen csajt, amit írtál, nem nevezném barátnőnek!!!!!!!!!!!

2011. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen.. inkább idézőjelben "barátnő"
2011. júl. 27. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, a lényeget elfelejtettem, a kérdésedre válaszolni.

Sajnos nem tudsz ellene semmit tenni.

Legyen benned tartás, szedd össze magad és ne mutasd, hogy fáj! Hidd el, ez a legjobb. Nem könnyű, de megéri!

Semmiképp ne tiltsd meg neki, ne foglalkozz a dologgal!

2011. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
légy erős..a csávót nem szeret,a csaj meg nem barátnő ! tapasztalat ! :(
2011. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő. Azzal meg ne is foglalkozz, aki neten keresztül szakít, legyenek boldogok, ne állj szóba egyikkel se!
2011. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szakított veled, innentől nincs sok beleszólásod kivel találkozgat.

(Nos esetemben két és fél éves kapcsolatban úgy szakított velem, hogy már együtt volt egy jó barátnőmmel... sztem az úgy ütősebb. de le se szarom, mert minek?!)

2011. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!