Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért szarul kéne éreznem...

Most ezért szarul kéne éreznem magam?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki mindenbe belekavart eddig. Nyalizik, aztán ha megtud valamit ki is használja, és ráadásul hazudozik összevissza. Már körülbelül 1 ember aki még hisz neki, és tegnap megkaptam, hogy én milyen egy rossz ember vagyok, hogy már 3 hónapja nem beszéltem vele, és nem mondtam meg neki, hogy van-e valami bajom vele. Nagyon sokat beszélt a hátam mögött, és akkor még ő mondja, hogy én vagyok a rossz ember? Ezért nekem rosszul kéne éreznem magam?
2011. jún. 24. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem neked kellene rosszul érezned magad. Én mondjuk megmondtam volna neki, hogy miért nem beszélek vele már negyedéve, akkor talán még ürügye sem lehetne arra, hogy játssza a hattyú halálát, hogy őt mki bááántja, és nem beszél vele...
2011. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy próbáltam okos enged alapon nem beszélni vele, hogy békén hagyjon, de tudom, hogyha most megint elmondom neki ezeket akkor még úgyse hagy békén.
2011. jún. 24. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Aki ilyen xarkavaró az nem fogja észrevenni magát. ez csak a tv-sorozatokban jön be.

Ne foglalkozz vele.Nem éri meg. Örülj neki hogy vannak barátaid (legalább az ilyen kamukörutak próbára teszik őket és csak az igazak maradnak melletted)

Nem lehet hogy tetszel neki és így akarja elriasztani mellőled az embereket, hogy csak ő legyen végül? (tudod Hegylakó-elmélet :) )

2011. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen xarkeverő csitrikkel nem kell foglalkozni. Tuti nincs magánélete és abban leli örömét hogy más titkai, dolgai között turkál és terjeszti.

Amúgy (ez csak az én véleményem) nem érdekelne h csaj, mert aki ilyet csinál annak kijárna egy jó nagy pofon.

De nem kell vele foglalkozni. Ha már csak 1 ember hisz neki akkor meg pláne. Majd ha senki sem hisz neki akkor talán leáll. Ha meg nem akkor vessen magára mert akkor már akármit (akár az igazat is) mond senki nem fogja neki elhinni. Szóval mindenképpen neki rossz ez:)

2011. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nem foglalkozok vele, és mégse állt le..kajak azon gondolkodok, hogy felpofozom..
2011. júl. 14. 13:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen, mindenki tudja, hogy hazudozik. Te írtad, hogy már szinte senki sem áll vele szóba. Akkor hol a gond? Hidd el, elintézi ő saját magát.


Mindenki tudja milyen, ezért nem kell lealacsonyodnod a szintjére, pl. bántani. Veri őt az élet.. hagyjad békén, legyen közömbös számodra. Így jársz a legjobban.

2011. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben vagyok...Konkrétan leszarom a fejét.....látni sem akarom.....hál istennek,már nem is kell...:)
2011. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit,hogy bővebben is írhattál volna,hogy mért nem szólsz hozzá....Meg mindennek két oldala van....Én pont fordítva vagyok,hogy mindig belém köt az illető és hónapokig nem szól hozzám,de gőzöm sincs,hogy miért....sokáig arra gondoltam,hogy elcsúszunk egymáson a kommunikációban...félre értjük egymást.....de rá kellett jönnöm,hogy egy rosszindulatú,irigy ember.....
2011. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Miii??? rosszul érezni magad...Na jó..igazuk van tényleg jobb ha hagyod..(mondjuk én nem tenném..tuti hogy legalább egyet ordibálnék vele..de hogy rosszul nem érezném magam az biztos!
2011. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor lennél igazán tiszta, ha amiket leírtál, nem itt nyávognád el, hanem szépen és kereken a delikvensednek mondanád meg.
2011. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!