Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért szarul kéne éreznem...

Most ezért szarul kéne éreznem magam?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki mindenbe belekavart eddig. Nyalizik, aztán ha megtud valamit ki is használja, és ráadásul hazudozik összevissza. Már körülbelül 1 ember aki még hisz neki, és tegnap megkaptam, hogy én milyen egy rossz ember vagyok, hogy már 3 hónapja nem beszéltem vele, és nem mondtam meg neki, hogy van-e valami bajom vele. Nagyon sokat beszélt a hátam mögött, és akkor még ő mondja, hogy én vagyok a rossz ember? Ezért nekem rosszul kéne éreznem magam?
2011. jún. 24. 10:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na...igen....az ilyen embereket én sem értem...ha valami bajod van vele,akkor üljetek le,mint két normális ember és beszéljétek meg...mond el,hogy neked mi bajod,ő is,hogy neki...hátha juttok valamire egymással....Persze,hogy témázik rólad...mikor hónapokig nem szólsz hozzá és azt sem tudja,hogy miért....akkor ne csodálkozz rajta......Sajnos az én sógornőm is ilyen......szörnyű,hamár félre érthetően nézek rá,vagy mondok valamit,egyszerűen utána levegőnek néz,én meg nem tudom eltalálni,hogy mi baja...ezt már annyiszor eljátszottuk,hogy most már ott tartunk,hónapok óta nem beszélünk,kitörölt az ismerősei közül ,én meg nem engedem ,hogy feljöjjön hozzánk...ha neki jó így,akkor nekem is.....Pedig velem lehetne beszélni...Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.....!
2011. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!