Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kikészít már

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom. Nagymamám folyton kikészít. Oké, én is hibás vagyok néha, de komolyan az utóbbi 2 hónapban mindig van valami veszekedés. 2 hónapja van egy nagyon jó kapcsolatom, szeretjük egymást, végre újra boldog vagyok.testvérem, unokatesóim is szeretik, úgy néz ki apunak is szimpatikus. Csak mamám húzza a száját, Szombaton is(rendezvények voltak) így megkértem, had aludjon itt(Azt mondta ok, de ebből nem lesz rendszer, az, hogy ők megengedik-e,az más, de ez a ház nem lesz kupleráj. Megértettem, elfogadtam. De Szombaton is mit szólt be? Unokatesóm(idősebb) mondta nekem, hogy nekem milyen jót tett ez az új kapcsolat, meg nekem az a "gyógyszer" ha vele lehetek(mert kaptam most egy gyógyszert a rémálmaimra). Na és ezt elmondtam mamának és azt mondta, hogy akkor álljak ki az utcára, és fogjak palit magamnak. Ma, meg tegnap meg,hogy nem hozzám való takony, mert fiatalabb. (nem is látszik amúgy) Jelenleg melót keresek, és pont akkor kéne mennem a munkaügyibe, mikor unokatesómnak lesz az esküvője(de Berlinben) így már4 nappal előtte kimennénk, már a busz is le van annyi személyre foglalva....Hogy akkor mondjam le a munkaügyit,mert le lehet. De mondom, hogy akkor kell, meg mivan, ha adnak melót? Erre, ja, szoktak, már 1 éve nem találok, stb, stb. hogy ismer, azért nem akarok elmenni, mert akkor nem tudok a barátommal találkozni(amugy is hetente egyszer találkozunk, hogy akkor nem tudnánk se telefonálni, semmi(amúgy tényleg akkor kell mennem munkaügyibe. És elkezdett szidni, hogy én felidegesítettem, meg hogy nem lehet velem bírni, meg elkezdte lefattyúzni. Nem bírom már komolyan! Elköltözni még nem tudok jelen pillanatban, de majd szeretnék persze. De most miért kell ezt csinálnia? Meg, szerinte az túlzás, hogy heti egyszer találkozunk...Elmúltunk 18, nem is az, de miért kell ezt csinálni? És akkor én vagyok a szar alak. Meg, hogy ismer, hogy nem a munka miatt nem akarok kimenni Berlinbe.... Miért nem lehet már békénhagynia?:(
2011. júl. 20. 15:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Most speciel erről van szó... De máskor meg másról. Múltkor el szerettem volna menni barátnőimmel kirándulni reggel, és hogy este haza. Mondta, apádat kérdezd, mert ő nem örül. Ok, apu mondta menjek csak. Mondtam, mikor jövök, stb. Erre este 7kor hívott, hogy ideje lenne már hazamennem. Meg hogy én unokatesóimnak panaszkodom, hogy sehova nem enged el( a nap nagy részében ő van itthon,mert apu dolgozik, hétvégén sincs itthon. ) Egyszerűen nem szeretek itthon lenni. Mikor meg beszélgetni szeretnék, hagyjál, nem érek rá, meg azok a témák nem érdeklik amik engem, de engem érdekelne, csak nincs kedve. Felajánlom, hogy ezt segítek azt segítek, kikapja a kezemből. Mikor vendégem volt, el akartam mosogatni, hogy pihenjen, hogy menjek, ne csináljam...Nem csak ezekről van szó, amiket leírtam, de.. Gyerekes vagyok? Lehet.... Meg Januártól Májusig egy nagyon nehéz időszakom volt, kórház, műtétek, barátokat veszítettem el, akkor is, hogy ugyan, mi a bajom,meg siratom azt a barátnőmet?? Meg mikor más segített, akkor lehülyézte, hogy mit tudott ő nekem segíteni.
2011. júl. 20. 16:20
 12/19 anonim válasza:
Sajnos az én nagymamám is ilyen, állandóan megjegyzéseket tesz, pasimról és mindenről ami neki nem tetszik. Az a baja neki, hogy irányítani akar, de nem tud ...mert én nem hallgatok másra csak a saját utamat járom..és neki ez nem tetszik. Általában nagyon felidegesít, van hogy kiabál velem, csak mert ha megelégelek valamit megmondom a véleményem. Az a legrosszabb tulajdonsága, hogy azt hiszi, hogy ő mindenkit nagyon jól ismer, és hogy nagyon jól tudja ki milyen is igazából. Volt már, hogy legjobb barátnőm nálam toltott pár napot. 3.napon átjott hozzánk(mert a szomszédban lakik), és elkezdte mondani a véleményét, hogy ez nem illő, hogy valaki más házánál ennyi ideig van, meg hogy nem szégyenli-e ő magát ezért. (csak mert nem volt neki szimpatikus barátnőm) Ekkor nagyon felhuzott, ordibáltam vele, ő meg még annál jobban idegesitett, majd elzavartam és megmondtam neki, hogy ne próbáljon átjonni tobbet, és hogy engem se várjon tobbet, mert nem fogom meglátogatni. 3 hétig nem mentem át hozzá, majd meggyőztem magam. Utána olyan szépen beszélt velem, kedveskedett, stb. De ez az időszak elmúlt, és ujra a régi. Sajnos nem tudok vele mit csinálni, az öregek már csak ilyenek. Én nem figyelek rá inkább, nem hiányzik az nekem, hogy minden nap felidegesítsen. Próbáltam már vele megbeszélni, hogy ne szóljn bele az életembe, én tudom, hogy mit miért teszek, elég érett vagyok már hogy tudjam hogy mi a helyes. De sajnos ő még olyankor is csak kotoszkodik. Szóval a legjobb, ha ráhagyod az egészet, és próbáld őt kerulni egy kis időra, majd akkor rádöbben, hogy másképp kellene csinálnia a dolgokat. De az öregek már csak ilyenek, azok már nem vátoznak meg (sajnos).
2011. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, mintha minden sort én írtam volna:'(
2011. júl. 20. 16:47
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem is, hogy nem szégyellek ott lenni napokig(3 nap voltam ott) hogy úgy járok, minta 3 éves kapcsolatomnál, ami februárban lett vége) meg, hogy én milyen pofátlan vagyok, meg. ,a is, hogy ide többet ne hozzam. Akkor hol találkozzunk, a parkban? Mindig én sem tudok menni. Majd felmegyünk a szobámba. Akkor meg az lesz,hogy biztos bb..tok... Istenem:(
2011. júl. 20. 16:49
 15/19 anonim ***** válasza:
amugy miért öreganyád dirigál? nem apád a főnök? ha tőle mehet akkor menjen? beszélt meg a barátoddal hogy kinos öreganyád viselkedése, beszól ne vegye magára, ez csak neked szól. de nagy vagy már. ereszd el a füled mellett. és ha tilt? mit érdekel? ha nem drogozol és stb hanem csak a barátoddal akarsz lenni akkor legyél!
2011. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Hát nah... nekem se bírja elviselni.. de én elég kemény vagyok.. és tudja, hogy nem szólhat bele, mert ugy is az van amit én akarok.

Nyugi, majd lassan rádöbben, hogy elég érett vagy... és kezdesz felnőni, de addig is próbálj neki bizonyítani, hidd el ugy hamarabb elfogadja a dolgokat!

2011. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Barátom tudja, mondja is, hogy ne foglalkozzak vele. De nem akkor csinálja ám, mikor itt van, akkor jópofi, meg rendelt nekünk pizzát, meg beszélgettek, de mikor elmegy, akkor meg. Ma is, lefattyazta:( Istenem, nincsen tisztában a szavak jelentésével:'( Apu lakik itthon, neki meg sírt, hogy velem nem lehet bírni, vagy ő megy el vagy én....
2011. júl. 20. 17:04
 18/19 anonim ***** válasza:
vedd fel a nagyi dumáját tali előtt és tali után és játszd le később a faternak.
2011. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Haa nem is rossz:) mondjuk már meséltem neki, csak nevetett apu...
2011. júl. 20. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!