Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatni a lányomra?

Hogyan tudnék hatni a lányomra?

Figyelt kérdés

16 éves lányom egy 20 éves ijesztő megjelenésű fiúval állított haza, hogy ez az ő barátja. Tudtuk, hogy találkozik, hébe-hóba valakivel, de ma volt először alkalmunk megismerni. A fiú tele van tetoválásokkal, lila színű a haja, nagy luk van a fülein, tele van piercinggel az arca, úgy jött be a házba, hogy azt se mondta nekünk, hogy bú, pedig a láthatáron voltunk, csak lecsapta magát a konyhában s mondta a lányomnak, hogy sör van? Férjem természetesen kiakadt, elkezdett kiabálni vele s kirakta a fiút, de most duzzog a lányom. Soha nem volt semmi probléma vele, nagyon jó jegyei vannak, építészmérnöknek készül, nem tudom elképzelni, hogy mit láthat egy ilyen link alakban. Nem is a megjelenése (azt még lenyelnénk valahogy), de ettől a modortól kiráz a hideg is, s semmi szín alatt nem vagyunk hajlandók megengedni, hogy ide betegye még egyszer a lábát. Próbáltam bemenni a lányomhoz beszélgetni vele, de nem hajlandó beengedni.

Kérdem én, ha szeretné ez a fiú a lányomat, akkor nem úgy jött volna, hogy legalább köszön amikor bejön a házba? Vagy ez a stílus, hogy "sör van?", ez mást nem háborítana fel? Jogosan tíltjuk el ettől a fiútól?


2011. júl. 16. 19:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%

jut eszembe a legjobb megoldás:


1. elmennék a helyi vasboltba egy fasza lakatért


2. aznap estére meghívnám ezt a taplót, dőlésig itatnám egy literes, füles ólomkorsóból a legjobb piámból


3. reggel arra ébredne a konyhám kövén, hogy nem csak a másnaposság húzza azt a bunkó fejét...

2011. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
9%

20:21 nem, nem normális....de ismerem az embereket, nem azt mondom, hogy a kérdező esetében is így történt, de a legtöbbször a kinézet erősen befolyásolja azt, mit gondolunk egy ember cselekedeteiről illetve KÉSŐBB mire emlékszünk belőle ;)...az előítélet alapján az ember elképzeli, hogy a másik ember mit és hogyan tenne és észre sem veszi a dolgokat, ha nem az elvárásai szerint történnek


ellenkező eset, amikor a nő belezúg egy jóképű pasiba, aki gazdag és jó a beszélőkéje....és még 2 monoklival és törött bordával is azt bizonygatja a sürgősségin, hogy a pasi szereti ;)


Nyuszika kölcsön akarja kérni a rókától a porszívóját. Elindul hozzá és útközben morfondírozik: Lehet, hogy a róka nem is akarja odaadni nekem a porszívóját?, biztos irigy és kitalál valamit, hogy ne kelljen ideadnia?, az a szemét róka biztos nem fogja idaadni a porszívóját?, közben odaér a rókához. Bekopogtat, a róka ajtót nyit. Nyuszika megszólal: Tudod mit róka, cseszd meg a porszívódat!!

2011. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha még csak a külső lenne a problémátok akkor mondanám,hogy nem illik a külső alapján elítélni valakit,mert lehet,hogy belülről egy nagyon kedves ember,de ez a stílus...Én is kidobtam volna.Ahhoz azért elég nagy pofa kell,hogy a lányod elviszi hozzátok bemutatni ő meg köszönni sem képes és ez első dolog is amiről érdeklődik az,hogy sör van-e...Teljesen jogos a kiakadásotok szerintem
2011. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!