Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek? (Kérdésed túl...

Elengednétek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A szüleim nem akarnak elengedni barátokkal pestre (busszal). Állandóan azt hajtogatják, hogy milyen veszélyes stb. Szerintetek ez rendjén van? Alig engednek valamerre, pedig nem tartom magamat megbízhatatlannak.

14/L


2011. júl. 14. 20:31
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Hát én max a strandra bicózhattam el. Meg feltettek egy vonatra amiről rokonok leszedtek amikor náluk nyaraltam, de az úton meg rábíztak egy öreg nénire, nehogy valami aberrált kinézzen magának. Lehet h te felnőttnek érzed magad de nagyon nem vagy az, ráadásul a szüleidet a törvény is kötelezi h vigyázzanak rád, nemcsak a józan eszük.
2011. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
nem érzem magamat felnőttnek!
2011. júl. 14. 20:49
 13/38 anonim ***** válasza:

Mennyi az út időben? Mivel mennétek?

Én elengedném a lányomat (ha lenne:D), én is feljártam 14 évesen vidékről minden nap suliba, 1,5 óra volt az út.

Ha nap közben mentek, van köztetek olyan, aki ismeri Bp-t, nem tudtok eltévedni, plázába, moziba mentek, és nem az utcán csavarogni, akkor én elengednélek.

2011. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy 14 éves vagy, ezen nem tudok csodálkozni.
2011. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
busszal mennénk, plázába :)nem tudom busszal mennyi az idő, de autóval másfél óra.
2011. júl. 14. 20:52
 16/38 anonim ***** válasza:
18 éves korig sehová,max szülőkkel
2011. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Ez így van, tényleg veszélyesebb egy nagyobb út, úgy, hogy nem is a közelbe utazol. MInálunk nem egyszer volt olyan, hogy buszbaleset volt, vagy megkéseltek valakit. A buszsofőr nem tett semmit sem, esetleg ő volt leginkább meglepődve.. Hidd el, a szüleid jót akarnak. Hiába vannak ott a haverjaid, akik egy vagy két évvel idősebbek,de egy horda rossz arcú barom sereggel felvenni a harcot nem fognak, főleg, hogy a valószínűsége hogy inkább csendbe végig nézik, az nagyon nagy. Féltenek, szeretnek. Vigyél magaddal egy felnőtt kíséretet, vagy esetleg szülőkkel menj, mert most már tényleg veszélyesek a kinti utcák. (A szomszédunkat fényes nappal rabolták ki, a a polgárőrség nem tett semmit sem, mert bizonyítani semmit sem lehet).
2011. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

LOL nem érzi magát felnőttnek.. :D de aranyos.. xDD

14 évesen felnőtt akarsz lenni? akkor leszel felnőtt ha befejezted a sulit, és lesz munkád...

és persze ha 18-at betöltötted... xDDDDD lol ez ...

2011. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Nem engednélek, főleg nem egy csapat gyereket. Bocs, de 14-15 évesen még gyerekek vagytok. Szülőkkel még okés, nélkülük majd 3-4 év múlva.
2011. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
17%
Én simán elengednélek.
2011. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!