Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek? (Kérdésed túl...

Elengednétek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A szüleim nem akarnak elengedni barátokkal pestre (busszal). Állandóan azt hajtogatják, hogy milyen veszélyes stb. Szerintetek ez rendjén van? Alig engednek valamerre, pedig nem tartom magamat megbízhatatlannak.

14/L


2011. júl. 14. 20:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire laksz messze Pesttől? A hugom is 14 és még őt sem engedik, mi kb. 70 km-re lakunk. Amúgy tényleg nagy az a város... néha még nekem is.
2011. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Messze laksz Pesttől?
2011. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Az is elég, ha a többi emberben nem bíznak.

Kevés, hogy te vigyázol magadra.


Nem mindegy, hogy honnan mennétek, hányan és kikkel, esetleg őket ismerik-e.


Lehet, hogy most nagy divat ennyi idősen csavarogni szülők nélkül össze-vissza, de mikor én voltam 14, örültem, ha átmehettem a szomszéd városba. :)) Pedig akkor még jobb volt a közbiztonság is, nem ütöttek le a sarkon 20 forintért, nem voltak randidrogok, és nem keféltek az ennyi idős fiatalok fűvel-fával, de megértettem, hogy féltenek.

2011. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem. 90ezer feletti lakosságú városokba már bizony rengeteg rosszarcú ember van, és el lehet tévedni

amúgy is most hallani a legtöbb rablásról

2011. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

engem sem engednek el pestre az egyik barátnőmmel :(

14/L

2011. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem engednélek. Nem veled van a baj, hanem mindenki mással. Pest valóban veszélyes tud lenni sajna.
2011. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
jól teszik hogy nemengednek... 14 évesen maradj otthon...
2011. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
Nem az a lényeg mennyire messze laksz,én sem engednélek el, pedig csak 21 vagyok és nem az anyád! 14 évesen könnyen belevihetnek a rosszba,ezért félthetnek a szüleid. Gondolj bele,ők csak jót akarnak neked! Nem vesztesz semmit ha még vársz a haveri kiruccanásokkal, nem maradsz le semmiről, tudom könnyű mondani mikor őket meg elengedik,de gondolj bele a barátaidnak milyen a viszonya a szüleikkel? Mert ezek szerint őket nem féltik, talán nem is foglalkoznak vele mit csinálnak a gyerekeik...
2011. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Én a szüleimmel sétáltam pesten és végigmenve az utcán ha 10 rosszarcal nem találkoztam akkor egyel se.

Nekem pest nagyon nem szimpi.

14/f

2011. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
kb. 80-90km-re lakunk, de idősebbekkel mennék, de nem sokkal időesebbek. Úgy gondolom át tudom gondolni a dolgokat, volt már olyan, hogy én mondtam, hogy nem, mert nem tetszett mondjuk a barátnőm hozzáállása stb. de ezt most nem érzem annyira veszélyeztetettnek. Azzal tisztában vagyok, hogy sok rossz ember van, sajnos. :(
2011. júl. 14. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!