Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék a csuklómra pici...

Szeretnék a csuklómra pici tetkót, de anyám vallásos, és nem engedi. Teendőm?

Figyelt kérdés

17l vagyok, februárkörürre tervezem a tetkót (akkor leszek 18, és talán még 'szülinapi ajándékként' kockáztatnám meg, de ha ellenzi, akkor zsebpénzből csináltatnám meg).

Mivel vallásos, mondta, hogy benne van a Bibliában, hogy bűn, stb, stb (nem ellenzem a vallást, de miért ne tetováltathatnék magamra valamit?)


2011. júl. 14. 10:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Tán Jehova tanúi? Vagy valami ilyen lehet.

A mi családunk is vallásos, ha időnk engedi járunk templomba, pap is van a családban, mégsem idézgetünk egymásnak a Bibliából, meg egyáltalán... És tetoválásom is van, mégsem tagadtak ki, még a legvallásosabb nagyanyám sem, mert érti, hogy nem hülyeségeket firkáltatok magamra, egyetlen egy, jelentéssel bíró tetoválásom van.

22/L

2011. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Keress rá a levélre Dr. Laurához, és mutasd meg neki.
2011. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az ötleted,bár én behalnák ha ott szurkálnának ahova te szeretnéd.

Csináltasd meg ha ugy érzed neked ez fontos.

2011. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

En tetkopárti vagyok meg a piercinget is szeretem de ilyen lathato helyre ne csinaltass m normalis melot pl irodait ami jol fizet sosem kaphatsz ha mar csak egy kicsi is kilatszik.hidd el nekem pont palyakezdo vok Hr-es tudom mit lehet mit nem.a szemoldokpiercingemet megturik m joban vok a fonokkel de amuyg kikatszo testekszer es tetko minden irodaban tabu!!

Nem a korodra fogom elhiszem htetszik es jelent vnit neked DE még nem tudod h h milydn eljonni a 20.allasi terjurol,hidd el rühellik a tetkot.hiába ez van.csinaltass oda ahol nem latszik ki

2011. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!