Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék a csuklómra pici...

Szeretnék a csuklómra pici tetkót, de anyám vallásos, és nem engedi. Teendőm?

Figyelt kérdés

17l vagyok, februárkörürre tervezem a tetkót (akkor leszek 18, és talán még 'szülinapi ajándékként' kockáztatnám meg, de ha ellenzi, akkor zsebpénzből csináltatnám meg).

Mivel vallásos, mondta, hogy benne van a Bibliában, hogy bűn, stb, stb (nem ellenzem a vallást, de miért ne tetováltathatnék magamra valamit?)


2011. júl. 14. 10:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
12%
Na akkor te is egy zakkant lehetsz. Csináltass csak nyugodtan.
2011. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Darcy01 ***** válasza:

Várj mindenképpen, amíg 18 éves leszel. Szerintem először próbáld ki a hennát, csináltasd meg azt a motívumot, amit tetováltatni szeretnél. Akár hordd huzamosabb ideig (1-2 év), hogy meglásd valóban tetszik neked. Ne hamarkodd el a döntést, mert egy életre szól.

Egyébként szerintem sem bűn tetoválást csináltatni.

2011. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem egyik percről a másikra 'zakkantam meg'.
2011. júl. 14. 11:24
 24/34 anonim ***** válasza:
Tényleg, miért nem próbálod ki a hennát?
2011. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Macerásnak tartom...
2011. júl. 14. 11:34
 26/34 anonim ***** válasza:
10%

nem egyik percről a másikra az lényegtelen, de akkor is dilis vagy.

Inkább vegyél egy medált és hord azt, nem kell egyből magadra firkantanod.

2011. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

11:36-nál a pont!

Valóban, a medál lenne a legjobb megoldás.

2011. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

11:36nak igaza van.

Én 1 éve majdnem belehaltam egy betegségbe, szó szerint az utolsó pillanatban mentettek meg. Miután kijöttem a kórházból vettem magamnak egy gyűrűt. Akárhányszor rápillantok, eszembe jut a kórházban töltött napok és hogy mekkora szerencsém volt, hogy még időben kaptam segítséget.

2011. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
31%

Nem olvastam el a hozzászólásokat, de én erre annyit mondok az hogy ő szektás még nem jelenti azt hogy neked is annak kell lennie, a te tested. Aki meg ilyeneket mond hogy bűn meg biblia tiltja azokat legszívesebben bezárnám a bolondok házába.

Ha elmúltál 18 csináltasd meg, gondolom nem egy sátán jelképet akarsz magadra rakni csak valami egyszerűt azt is egy olyan kis pontra mint a csuklód. Ha emiatt balhézna hát, vagy belenyugszik vagy hagyd ott nagyon hamar mert megvan zavarodva és ha nem figyelsz te is a szekta része leszel hamar.

2011. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Milyen fordítású Bibliát használtok ti? Én ezt találtam a jelzett helyen:


"28. Testeteket a holt emberért meg ne hasogassátok, se égetéssel magatokat meg ne bélyegezzétek. Én vagyok az Úr."


Károli Gáspár fordítása. Itt büdös szó nincs tetoválásról, amit én ebbe bele tudok látni az a sebtetkók, meg a billogozás, de az a teheneknél szokás Amerikában.

2011. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!